Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Pokrývka hlavy je základem každé uniformy v potravinářském či jiném průmyslu. Nejčastěji ji najdeme v gastronomických zařízeních, ve výrobně potravin, nebo v kosmetickém průmyslu. Pracovní čepice má zabránit vlasům padat do práce či potravin … jednoduše do všeho, kde by neměly být. Musí být pohodlné a dobře nositelné. Lidé nosí jednorázové čepice z důvodu hygienických předpisů, osobní ochrany a čistoty na pracovišti. Jaké jsou typické materiály pro jednorázové ochranné pracovní čepice?
materiály
Polypropylen vyniká velmi dobrou chemickou a mechanickou odolností. Díky těmto vlastnostem jsou čepice z něj pevné a odolné vůči alkoholem, organickým rozpouštědlům nebo olejem. Čepice z tohoto materiálu drží na hlavě tvar a dobře sedí. Polyetylén (PE) je ohebné umělé vlákno, které poskytuje dobrou ochranu proti chemikáliím. Je převážně průsvitné barvy a vyrábí se z něj jednorázová čepice s gumičkový držením. Nylon je materiál ze syntetických vláken. Má extrémní pevnost a je odolný vůči roztržení. Čepice z něj mají převážně síťovitě strukturu. Papír je jeden z ekologičtějších materiálů na výrobu jednorázových ochranných pomůcek. Jednorázové čepice jsou prioritně vyráběny pro gastronomický průmysl, protože výborně drží svůj tvar na hlavách kuchařů a cukrářů.
Druhy jednorázových pracovních čepic
Čepice s gumičkou jsou vhodné na schování vlasů a udržení jejich od pracovního prostoru. Jsou převážně ze syntetického materiálu a proto jsou velmi lehké. Gumička drží čepici kolem hlavy aby nepadala.

Lodičky jsou čepice, které připomínají origami loďku z našich dětských časů. Jsou vyrobeny z papíru a na vrchní části mají převážně dírky na odvětrávání. Mnoho pracovnic si zvykne tuto čepici uchytit sponkami o své vlasy, aby jim nepadala.

šéfkuchařský stojící čepice odlišují hlavních kuchařů či cukrářů od těch pomocných či jiného personálu. Jsou z papíru a výborně si drží svůj tvar. Mají provedení překládaného papíru a jsou vhodné i při prezentování jídel hostům.

Jednorázová čepice s kšiltem je převážně z hrubšího materiálu. Na hlavě působí jako tenká kšiltovka a zakrývá pod ní celou hlavu včetně vlasů.
doporučení
Jednorázová potravinářská čepice CLIP je praktická tenká pokrývka hlavy. Má hustě tkaný syntetický materiál díky čemuž pod ní udrží bezpečně všechny vlasy. Je ale dostatečně prodyšná, takže pokožka vaší hlavy bude „dýchat“. Je praktická co se týče skladování, nakolik se při použití musí rozložit. Na našem e-shopu je možné zakoupit 100 kusové balení v bílé ale i jiné barevné variantě .

Na našem e-shopu naleznete mnohé jiné jednorázové ochranné pracovní čepice už zmíněných druhů pro mnohé pracovní pozice v různých průmyslech.

Nejprodávanější zboží
Jednorázová praktická ochranná čepice 100ks CLIP

Jednorázová praktická ochranná čepice 100ks CLIP

- jednorázová čepice z polipropylenu - Používá se v potravinářském průmyslu - Hmotnost 10 g / m2 - balení po 100 ks v balení.
108 včetně DPH
Jednorázová potravinářská čepice 100ks CLIP bílá

Jednorázová potravinářská čepice 100ks CLIP bílá

Jednorázová čepice z Polipropylénu   Uzávěr klipu zakončený gumičkou. 100% polypropylen hmotnost 10 g / m² Prodyšná, takže pokožka hlavy "dýchá" 100 ks v…
119 včetně DPH
Jednorázová praktická ochranná čepice 100ks NYLON

Jednorázová praktická ochranná čepice 100ks NYLON

- jednorázová čepice z nylonu - Používá se v potravinářském průmyslu - po 100 ks v balení.
315 včetně DPH

Zobrazuji všech 9 výsledků

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750