Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Headgear je základem každé uniformy v potravinách nebo jiném průmyslu. Nejčastěji je to nejčastěji v gastronomických zařízeních, výrobě potravin nebo kosmetika. Pracovní víčko je zabránit poklesu vlasů na práci nebo jídlo … jednoduše všem, co by neměly být. Musí být pohodlné a dobře nošené. Lidé nosí jednorázové čepice v důsledku hygienických předpisů, osobní ochrany a čistotě na pracovišti. Jaké jsou typické materiály pro jednorázové ochranné zápach?
materiály
polypropylen vyniká velmi dobrou chemickou a mechanickou odolnost. S těmito vlastnostmi jsou uzávěry pevných a odolných vůči alkoholu, organická rozpouštědla nebo olej. Čepice z tohoto materiálu se držet tvaru hlavy a sedět dobře. Polyethylen (PE) je flexibilní umělé vlákno, které poskytuje dobrou chemickou ochranu. Je převážně průsvitná barva a vyráběna jednostupňová čepice s přídržným pryžem. nylon je materiál syntetických vláken. Má extrémní pevnost a je odolný vůči roztržení. Čepice je převážně síťová struktura. Papír je jedním z více environmentálních materiálů pro výrobu jednorázových ochranných prostředků. Jednorázové uzávěry jsou upřednostňovány prioritem pro gastronomický průmysl, protože se drží jejich tvar na kuchaře a hlavy cukrářů.
Druhy jednorázových pracovních uzávěrů
Čepice s gumičkou jsou vhodné pro skrytí vlasů a udržování z pracovního prostoru. Jsou převážně ze syntetického materiálu, a proto jsou velmi snadné. Gumový pohár drží čepici kolem hlavy, aby nemyslel.

čerpadla Jsou tam čepice, které se podobají origami lodi z našich dětských časů. Jsou vyrobeny z papíru a nahoře jsou převážně otvory pro větrání. Mnoho pracovníků si zvyklý připojit tuto čepici připojit sponky o vašich vlasech, aby ne.

Šéfkuchař Stálé čepice Rozlišují hlavní kuchaři nebo cukrovky z těchto pomocných nebo jiných pracovníků. Jsou vyrobeny z papíru a drží svůj tvar. Přeložili papír a jsou také vhodný pro prezentaci hosty.

Jednorázový uzávěr se silterem je převážně tlustý. Na hlavě působí jako tenká čepice a pokrývá celou hlavu včetně vlasů.
doporučení
Jednorázová skříňová čepice je praktická tenká pokrývka hlavy. Má hustě tkaný syntetický materiál, který bezpečně udržet všechny vlasy. Ale je to dost beaval, takže vaše hlava kůže bude „dýchat“. Je praktické, pokud jde o skladování, protože musí být distribuován při použití. V našem e-shopu je možné zakoupit 100-dílčí balení v bílé, ale i jiné variantě barev.

V našem e-shopu najdete mnoho dalších jednorázových ochranných zámků již zmíněných druhů pro mnoho pracovních míst v různých průmyslových odvětvích.

 

Nejprodávanější zboží
odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.