Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Chraňte nohy nebo ruce před nebezpečnými látkami, které běží v práci, je důležité. Výhodou jednorázového oblečení je likvidace rukávů používaných, jakmile práce je dokončena, aby se zabránilo opakovanému použití (pokud dojde k žádné preventivní látky). Objímky boty mají chránit před znečištěním prostředí, ve kterém jsou v současné době v (zejména když se jedná o sterilizované pracoviště) a vaše kryty vás chrání před vniknutí chemikálií nebo jiné škodlivé látky na kůži.
ochrana při prvním
Je důležité se postarat o vlastnosti rukávů tak dlouho, jak budete pracovat s opravdu nebezpečnými materiály. Je také vhodný pro takové prostředí, které jsou v souladu s různými normami. Right en 14126 zahrnuje požadavky na funkčnost a zkušební metody pro ochranný oděv proti infekčním látkám . Ochranný oděv proti kapalným chemikáliím lze nalézt pod zkratkou EN 14605. Přemýšlejte o tom, jaké podmínky pracujete a vyberte si pravé rukávy. Pokud vaše zaměstnání není život ohrožující (kde nejsou nalezeny infekční látky nebo chemikálie), nebojte se vybrat oděv bez dodržování norem. Budou také chránit kvalitní a udržují ruce a nohy čisté a bezpečnost.
materiál
Tenčí jednorázové rukávy, jako jsou objímky bot (ty, které musí být noseny v nemocničních zařízení), jsou převážně z materiálu zvaného chlorovaný polyethylen . Je to druh nasycené gumy a je vynikající díky své pevnosti a odolnosti kyselin, základen a chemikáliích . Další materiál je Tyvek , který se skládá z milionů mikrovláken spojených s „labyrintem“. Díky této struktuře je odolný vůči vodě, vzduchu a teplotě až 80 stupňů . tychem je další materiál, který najdeme na ochranné cint. Je to odolné vůči vodě, anorganické chemikálie a prach. Oblečení z tohoto materiálu je převážně v souladu s mnoha normami.
doporučení
Ochranný objímka z DuPont ™ Tychem® F má délku až 50 centimetrů, což vám pomůže chránit před zápěstí na rameno. Na obou stranách je ukončena širokým elastickým lemem. Švy a šití jsou utěsněny páskou, která zabraňuje pronikání široké škály chemikálií (průmyslových, toxických, organických, vysoce koncentrovaných atd.). Splňuje požadavky EN 14126, EN 14605 a 1149-5.

Kryt Ochranné objímky jsou vyrobeny z pevného PVC materiálu (polyvinylchlorid). Jsou vhodné pro polosuché boty. Individuální nastavení šířky pomocí knoflíků vám poskytne snugger pocit na botě. Vynikající chrání boty před znečištěním a vlhkostí.

Nejprodávanější zboží
Protiskluzové jednorázové návleky DuPont ™ Tyvek® 20ks

Protiskluzové jednorázové návleky DuPont ™ Tyvek® 20ks

Protiskluzové jednorázové návleky DuPont ™ Tyvek® Návleky vyrobeno z materiálu Tyvek . - Délka 40 cm - protiskluzová podešev - Elastic ké na kotníku…
692 včetně DPH
Jednorázové návleky DuPont ™ Tyvek® 42x48cm 20ks

Jednorázové návleky DuPont ™ Tyvek® 42x48cm 20ks

Jednorázové návleky DuPont ™ Tyvek® Vysoké návleky vyrobeno z materiálu Tyvek . - Délka 42 cm Výška - 48 cm - Vázání na kotníku…
787 včetně DPH
Jednorázové ponožky z polypropylenu SOCKS 20x35 cm 100ks

Jednorázové ponožky z polypropylenu SOCKS 20x35 cm 100ks

Jednorázové ponožky z polypropylenu SOCKS pánské Vyrobeno z polypropylenu hmotnost 20 g / m² rozměr 20x35 cm 100 ks v balení
305 včetně DPH

Zobrazuji všech 5 výsledků

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750