Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Pracovní halenka, kabáty nebo tenká horní vrstva chrání oblečení a tělo před půdou. Používá se zejména v gastronomických, chemických a lékařských prostředích. Halenky jsou převážně tenké, na těle pohodlně a slouží jako ochranná vrstva. Pro náš e-shop naleznete také vodotěsné modely.
Polypropylenové blůzy
Bluze z tohoto materiálu jsou vynikající díky velkému chemickému a mechanickému odolnosti . I když jednorázové modely tenkého polypropylenového materiálu jsou vysoká dávka pevnosti a odolnosti vůči alkoholem, organickým rozpouštědlům nebo olejům. Průměrná gramalizace této látky je 50 g / m2. Takové halenky jsou ideální pro kosmetické, lékařské, potraviny a chemický průmysl . Zaměstnanost se však zjistí, že takové oděvy jsou také vhodné v laboratořích. V našem e-shopu máme dlouhý nebo krátký rukávový halenku, do pasu, ale i po kolenou.

Jednorázový blůzy Polypro Dlouhý je všestranný horní pracovní oděv, který chrání vaše oblečení před znečištěním. Je vyroben z lehkého polypropylenového materiálu, který umožňuje nosit ji v kosmetickém, lékařském a chemickém pracovním prostředí. Má rukávy skončily pružnými manžetami, které nespadají do rukou rukou. Pokud hledáte vyšší ochranu před znečištěním nebo sterilizací a debatovat o hygieny na pracovišti, doporučujeme vidět naše jednorázové čepice nebo zástěry.
Ochranné pláště k dešti
Oblečení k dešti musí být jasně odolnost proti vodě. Takové ochranné vložky jsou proto převážně ze syntetických materiálů . Jeden je také polyethylen (PE). Jedná se o umělé flexibilní vlákno, které také poskytuje vynikající chemickou ochranu kromě vodotěsné. Model Derl je ukázkový vzor v ochraně před deštěm . Díky své délce a kapuci chrání před deštěm všechny vaše tělo. Jeho univerzální velikost s délkou 81 centimetrů sedává mužů i žen. Délka rukávu je příliš dlouhá? Nemusíte se obávat, protože jsou doplněny pružnou gumičkou. Tento model nabízí také širokou škálu barevných vzorů.

Budete také nalézt v konverzi z polyester nebo pvc . Tyto materiály jsou vyrobeny z oleje, odolné vůči vodě, větru a mikroorganismům. Oblečení je snadné, ale zároveň pevné a drží váš tvar. Dobrým příkladem pro takovou kompozici je ochranný déšť do deště poncho adv, materiál, který tvoří větší část polyesteru PVC. Z různých velikostí si vyberete správné právo pro vás. Kvalita také ukazuje na okrajích pláště, která slouží místo rukávů. jsou pevné lisovací knoflíky, které udržují svůj tvar a chrání vítr .

Nejprodávanější zboží
Jednorázový ochranný pracovní plášť VISITOR 10ks

Jednorázový ochranný pracovní plášť VISITOR 10ks

Jednorázový ochranný pracovní plášť VISITOR 10ks Plášť z polypropylenu. hmotnost 22 g / m² rozměry 115x137 cm má vázání v pase a vzadu na…
273 včetně DPH

Zobrazen jediný výsledek

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750