Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Pracovní blůze, pláště či tenká vrchní vrstva chrání vaše oblečení a tělo před zašpiněním. Používá se v zejména v gastronomickém, chemickém a medicínském prostředí. Blůzy jsou převážně tenké, na těle pohodlné a slouží jako ochranná vrstva. Na našem e-shopu také najdete nepromokavé modely.
polypropylenové blůzy
Blůzy z tohoto materiálu jsou vynikající díky skvělé chemické a mechanické odolnosti . I když jsou jednorázové modely z tenkého polypropylénového materiálu, mají vysokou dávku pevnosti a odolnosti vůči alkoholem, organickým rozpouštědlům nebo olejem. Průměrná gramáž této látky je 50g / m2. Takové blůzy jsou ideální pro kosmetický, lékařský, potravinářský a chemický průmysl . Najdou se však i zaměstnání, kde je vhodné nosit takové oblečení iv laboratořích. Na našem e-shopu máme v nabídce blůzy s dlouhým nebo krátkým rukávem, do pasu, ale i po kolena.

Jednorázová blůza POLYPRO LONG je všestranný svršek pracovního oděvu, který chrání vaše oblečení od znečištění. Je z lehkého polypropylenového materiálu, díky kterému je možné ji nosit v kosmetickém, lékařském a chemickém pracovním prostředí. Má rukávy zakončené pružnými manžetami, díky čemuž vám nebudou padat do pracovního pole rukou. Pokud vyhledáváte vyšší ochranu před znečištěním či sterilizaci a dbáno na hygienu pracoviště, doporučujeme si prohlédnout naši nabídku jednorázových pracovních čepic nebo zástěr .
Ochranné pláště do deště
Oblečení do deště musí mít jednoznačně odolnost vůči vodě. Proto jsou takové ochranné pláštěnky složené většinou ze syntetických materiálů . Jedním z nich je i Polyetylén (PE). Je to umělé ohebné vlákno, které poskytuje kromě voděodolnosti i výbornou ochranu před chemikáliemi. Model pracovního pláštěnky Derylov je ukázkovým vzorem v ochraně před deštěm . Díky jeho délce a kapuci ochrání před deštěm celé vaše tělo. Jeho univerzální velikost s délkou rukávu 81 centimetrů sedne mužům i ženám. Zdá se vám délka rukávů příliš dlouhá? Nemusíte se bát, protože jsou ukončeny elastickou gumičkou. Tento model nabízí také široké spektrum barevných provedení.

Pláštěnky najdete iv provedení z polyesteru nebo PVC . Tyto materiály jsou vyrobeny z ropy, díky čemuž jsou odolné vůči vodě, větru a mikroorganismům. Oblečení z nich je snadné, ale zároveň pevné a drží svůj tvar. Dobrým příkladem pro takové složení je ochranný pláštěnka do deště PONCHO ADV , jehož materiál tvoří větší část polyesteru s PVC. Z různých velikostí si vyberete tu správnou přímo pro vás. Kvalitu ukazuje i na okrajích pláště, které slouží namísto rukávů. Jsou upevněny lisovacími knoflíky, díky kterým si drží svůj tvar a chrání před větrem .

Nejprodávanější zboží
Jednorázový ochranný pracovní plášť POLYPRO

Jednorázový ochranný pracovní plášť POLYPRO

Ochranný laboratorní plášť 100% polypropylen Zapínání na druky na krku límec dlouhý rukáv
56 včetně DPH
Pracovní plášť do deště DERYL

Pracovní plášť do deště DERYL

Pracovní plášť do deště DERYL - plášť do deště - 100% polyethylen - Délka rukávu 81 cm, zakončený gumičkou - kapuce - Každý kus…
29 včetně DPH
Jednorázová ochranná blůza POLYPRO LONG

Jednorázová ochranná blůza POLYPRO LONG

Jednorázová ochranná blůza POLYPRO LONG Materiál: Polypropylen 50 g / m2 Vlastnosti: - Zapínání na zip - Rukávy zakončené pružnými manžetami - Chrání proti…
41 včetně DPH

Zobrazuji všech 8 výsledků

Jednorázový ochranný pracovní plášť PolyPro short

25 včetně DPH
bílá
modrá royal

Pracovní plášť do deště DERYL

29 včetně DPH
bílá
černá
červená
fialová
modrá navy
modrá royal
oranžová
šedá ash
zelená kelly
zelená lime
žlutá

Jednorázová ochranná blůza POLYPRO LONG

41 včetně DPH
bílá

Jednorázový ochranný pracovní plášť POLYPRO

56 včetně DPH
bílá
černá
červená
modrá navy
modrá royal
šedá heather
zelená kelly
žlutá

Ochranný pláštěnka do deště PONCHO

85 včetně DPH
černá
modrá navy
modrá royal
zelená bottle
žlutá

Jednorázový ochranný pracovní plášť 3M ™ 4440

173 včetně DPH
bílá

Ochranný pláštěnka do deště PONCHO ADV

229 včetně DPH
žlutá

Jednorázový ochranný pracovní plášť VISITOR 10ks

273 včetně DPH
zelená kelly