Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Pracovní zástěry se používají na ochranu vašeho oblečení před zašpiněním či jiným mechanickým poškozením v gastronomickém, medicínském či kosmetickém průmyslu. Obvykle slouží jako ochrana přední části těla. Jsou převážně ze syntetických netkaných materiálů, díky čemuž jsou odolné vůči vodě a propuštění jiných látek. V naší nabídce naleznete krátké i dlouhé zástěry, zda jednorázové pracovní blůzy. Nechte si proto od nás poradit a čtěte dál.
materiál
Na výrobu jednorázových zástěr se obzvláště používají netkané syntetické materiály. Jedním z nich je i PVC (polivinylchlorid). Je to materiál odolný vůči vodě, tepelným vlivům či UV záření. Polyetylén je umělé ohebné netkané vlákno, které poskytuje kromě voděodolnosti i vysokou ochranu vůči chemikáliím. Je pevný, ale zároveň dostatečně ohebný při manuální práci. Polypropylen je jedna z netkaných syntetických textilií, která vyniká skvělou chemickou a mechanickou odolností. Všechny pracovní zástěry z těchto materiálů jsou dostupně v různých tloušťkách a gramážích.
Detaily
Výhodou pracovních zástěr může být jejich délka. V naší nabídce máme různé – od kolen až po kotníky. U každého modelu je určena jeho délka, díky které si umíte zjistit její délku na vaší postavě s pomocí metru z pohodlí vašeho domova. Výstřih zástěře bývá převážně větší a volnější, aby vás v oblasti krku neobtěžoval při práci. Zapínání zástěr je převážně na tkaničky a to v oblasti krku a pasu. Do kategorie ochranných zástěr se také řadí jednorázové blůzy , které mají vyšší ochranu vůči zašpinění díky rukávem s gumičkami na zápěstích.
doporučení
Jednorázová pracovní zástěra 92×73 je z polyetylénového materiálu. Poskytuje ochranu přední části těla před zašpiněním oblečení pod ní. Má délku 92 centimetrů, což představuje ochranu přibližně po kolena. Na našem e-shopu nabízíme balení po 100 kusů zástěr.

Nepromokavá zástěra PVC LONG má pogumovanou vrchní vrstvu materiálu, čímž je odolná vůči vodě a mechanickému poškození. Je dlouhá téměř po kotníky, což zabezpečuje ochranu celé přední části vašeho těla. Je dostupná v různých barevných provedeních.

Ochranný certifikovaný plášť proti virům PROS COVID je skvělým výběrem při práci s bakteriemi a viry. Je vyroben z velmi hrubého syntetického materiálu Plavitex a je výlučně určen pro lékařské použití. Má límec těsně ke krku a gumičky na zpevnění rukávů.

Pokud se chcete lépe ochránit a udržet si vysokou míru hygieny při práci, doporučujeme prohlédnout si nabídku pracovních rukavic a hygienických pomůcek .

Nejprodávanější zboží
Jednorázový ochranný pracovní plášť POLYPRO

Jednorázový ochranný pracovní plášť POLYPRO

Ochranný laboratorní plášť 100% polypropylen Zapínání na druky na krku límec dlouhý rukáv
56 včetně DPH
Nepromokavá pracovní zástěra PVC 75x110 cm

Nepromokavá pracovní zástěra PVC 75x110 cm

kategorie: I. Pogumovaná zástěra. - 100 % PVC - Rozměry 75x110 cm - V přední části kapsa
110 včetně DPH
Nepromokavá zástěra PVC LONG 90 x 120 cm

Nepromokavá zástěra PVC LONG 90 x 120 cm

kategorie: I. Pogumovaná zástěra. - 100 % PVC - Rozměry 90 x120 cm
132 včetně DPH

Zobrazuji všech 9 výsledků

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750