Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Pracovní zástěry se používají k ochraně oblečení před půdou nebo jiným mechanickým poškozením gastronomického, lékařského nebo kosmetického průmyslu. Obvykle slouží jako ochrana předního těla. Jsou převážně ze syntetických netkaných materiálů, což činí vodou odolnou a uvolňují jiné látky. V naší nabídce najdete také krátké a dlouhé zástěry nebo jednorázové pracovní halenky. Umožněte nám poradit a přečíst.
materiál
Netkané syntetické materiály jsou zvláště použity pro výrobu jednorázového. Jedním z nich je PVC (polivinylchlorid). Je to odolný vůči vodě, tepelný vliv nebo UV záření. Polyethylen je umělé pružné netkané vlákno, které také poskytuje vysokou ochranu před chemikáliemi. Je pevné, ale zároveň flexibilní v manuální práci. Polypropylen je jedním z netkaných syntetických tkanin, které vynikají velkou chemickou a mechanickou odolností. Všechny pracovní zástěry z těchto materiálů jsou k dispozici v různých tloušťkách a hmotnostech.
podrobnosti
Výhodou pracovní stanice může být jejich délka. Máme odlišné – od kolen do kotníků v naší nabídce. Každý model je určen svou délkou, díky kterému znáte její délku na vaší postavě s pomocí metra z pohodlí vašeho domova. Apruce výstřih je převážně větší a volnější, aby vás neobtěžoval v krku v práci. Přepnutí zástěry je převážně na tkaničkách a na místě krku a pasu. Oni také vyzařují jednorázové halenky, které mají vyšší ochranu proti nečistotám díky rukávům s gumovými řetězci na zápěstí.
doporučení
Jednorázová pracovníka 92×73 je vyrobena z polyethylenového materiálu. Před dáváním oblečení pod ním poskytuje ochranu přední části těla. Je to 92 centimetrů, což představuje ochranu přibližně po kolenou. V našem e-shopu nabízíme balení po 100 kusech.

PVC dlouhý vodotěsný auster má pogumovanou horní vrstvu materiálu, čímž se voda odolná a mechanické poškození. Dlouho je téměř po kotnících, což zajišťuje ochranu celé přední části těla. Je k dispozici v různých barevných verzích.

Ochranný certifikovaný certifikovaný plášť proti viru klady Covid je skvělý výběr při práci s bakteriemi a viry. Je vyroben z velmi hrubého syntetického materiálu plavitexu a je určena výhradně pro lékařské účely. Má límec těsně ke krku a gumové gumy posílit rukávy.

Pokud chcete lépe chránit a udržovat vysokou úroveň hygieny při práci, doporučujeme prohlížet nabídku pracovních rukavic a hygienických pomůcek.

Nejprodávanější zboží
Jednorázový ochranný pracovní plášť VISITOR 10ks

Jednorázový ochranný pracovní plášť VISITOR 10ks

Jednorázový ochranný pracovní plášť VISITOR 10ks Plášť z polypropylenu. hmotnost 22 g / m² rozměry 115x137 cm má vázání v pase a vzadu na…
273 včetně DPH
Ochranná zástěra POLYPRO 120x65 10ks

Ochranná zástěra POLYPRO 120x65 10ks

kategorie: I. Ochranná zástěra s polypropylenu - přes hlavu a popruh na zadní straně - cena za 10 ks v malém balení .
163 včetně DPH
Ochranný certifikovaný plášť proti virům PROS COVID

Ochranný certifikovaný plášť proti virům PROS COVID

Ochranný certifikovaný plášť proti virům PROS COVIDNormy: EN ISO 13688, EN 343, EN 14605, EN 14126Materiál:Vyrobeno z materiálu PlavitexVlastnosti:- Hmotnost 478 g/m²- Tloušťka materiálu…
682 včetně DPH

Zobrazuji všechny 3 výsledky

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750