Firemní zákazníci | Plátci dph | Prodej zboží s 0% DPH

Provozovatelem e-shopu monterkovo.cz je Slovenská společnost s ručením omezeným, Pracovné odevy ZIKO sro, Okružna 21/6, 050 01 Revúca, IČ: 46566970, DIČ: 2023479 128, DIČ: SK2023479128, Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku okresního soudu Banská Bystrica, Oddíl: Sro, Vložka č.: 32474 / S, Slovenská republika.

Všechny objednávky jsou zasílány ze Slovenska, proto všem plátcem DPH, v rámci rozšířené úpravy uplatňování systému OSS (One Stop Shop), zasíláme zboží s 0% DPH po splnění následujících podmínek.

  1. Registrace na našem e-shopu a správné vyplnění všech fakturačních údajů. Registraci je možné uskutečnit i při prvním nákupu, není třeba se registrovat před nákupem.
  2. Zaslání „Osvědčení o registraci plátce daně z přidané hodnoty“ Vaší společnosti na náš e-mail obchod@monterkovo.cz z e-mailové adresy, kterou zároveň uvedete i při registraci, resp. prvním nákupu.
  3. Po nákupu naši pracovníci zkontrolují všechny Vaše fakturační údaje spolu s osvědčením k registraci DPH a nastaví Vám v účtu na našem e-shopu 0% DPH. Od tohoto momentu, budete moci nakupovat zboží již s 0% DPH.
  4. Je velmi důležité, že abyste zadali při registraci (při první objednávce) i doručovací adresu, pokud je jiná než Vaše fakturační, jelikož při jakékoliv změně adresy, telefonního čísla a také e-mailu je třeba, abyste zaslali tuto žádost e-mailem na na náš e-mail obchod@monterkovo.cz znovu spolu s osvědčením k registraci DPH.

V opačném případě Vám bude zboží dodáno standardně včetně 21% DPH.