Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Ochraňte se před statickým a elektrostatickým výbojem v syntetickém jednorázovém či kvalitním pracovním oblečení. Jaké normy musí takové oblečení splňovat a jaké modely najdete v naší nabídce? Čtěte dál.
Není oblečení jako oblečení
Při práci s možným výskytem statického výboje je nutné mít na sobě pracovní oblečení, které splňuje normu EN 1149-5 . Ta specifikuje požadavky na materiály a design bezpečnostního oblečení s elektrostatickými vlastnostmi s cílem chránit jeho nositele co nejlépe. Oblečení s takovou normou je proto vhodné do prostředí s existujícím nebezpečím náhlého elektrostatického výboje . Je také velmi důležité, abyste byli správně a dostatečně uzemněn při používání tohoto typu bezpečnostního oblečení s elektrostatickými vlastnostmi. To zabezpečíte zvolením vhodné antistatické bezpečnostní obuvi.

Množství jednorázových pracovních bezpečnostních oděvů také splňuje normu EN 1073-2 , která charakterizuje oděvy proti radioaktivní kontaminaci . Zahrnuje požadavky a zkušební metody pro ochranné oděvy bez nucené ventilace proti kontaminaci radioaktivními částicemi.
Využití pracovního oděvu
Vzhledem k nepropustný materiál tohoto typu bezpečnostního oděvu je možné jej použít při různých činnostech, které vyžadují zvýšenou ochranu těla. Mnohé jednorázové oděvy tohoto typu poskytují ochranu proti pronikání mnohých anorganických chemikálií a biologických rizik, a to i pod tlakem . Také skvěle chrání proti stříkání tekutin v různých průmyslových odvětvích včetně celulózy a papíru v potravinářském průmyslu, chemickém zpracování a farmaceutické výrobě. Některé z nich můžete použít při lakování, aplikaci pryskyřice či údržby strojů .
Kvalitní antistatické oblečení CARBON
Pracovní oděvy tohoto modelu vynikají dlouhotrvajícím materiálem ve složení PES, bavlny a malé části uhlíkového vlákna. Oděvy CARBON mají antistatické vlastnosti, proto jsou v souladu s normou EN 1149-5 . Antistatická pracovní bunda má zapínání na zip a manžety na rukávech. Disponuje dvěma kapsami se zapínáním na knoflíky na hrudi, a dvěma kapsami v pase. Reflexní pruhy 3M Scotchlite vás zviditelní v tmavších místnostech nebo během noci. K bundě je vhodné zvolit jako jinak, kalhoty . Disponují bočními kapsami, reflexními pruhy 3M v oblasti lýtek a poutky pro vložení opasku. V nabídce jsou dostupné také pracovní kalhoty CARBON s šlemi . Jednoduše lze upravit délku kalhot pomocí nastavitelných šlí či nastavitelného pásu. Na náprsence můžete najít kapsa a na lýtkách reflexní pruhy.

Nejprodávanější zboží
Antistatické montérky CARBON GREY do pasu

Antistatické montérky CARBON GREY do pasu

Antistatické montérky CARBON do pasu Produkt má vlastní velikostní tabulku v obrázcích normy: EN ISO 13688: 2013 EN ISO 1149-5: 2008 (antistatické) antistatické pracovní…
525 včetně DPH
Antistatická pracovní bunda CARBON GREY

Antistatická pracovní bunda CARBON GREY

Antistatická pracovní bunda CARBON GREY Normy: EN ISO 13688: 2013, EN ISO 1149-5: 2008 Materiál: 64% PES / 35% bavlna / 1% uhlíkové vlákno…
651 včetně DPH
Jednorázové návleky DuPont ™ Tychem® C 1 pár

Jednorázové návleky DuPont ™ Tychem® C 1 pár

Jednorázové návleky DuPont ™ Tychem® C výška pod kolena popruhy na vázání kolem lýtka protiskluzová podrážka, pološitá: odolná vůči stříkající vodě, ale ne zcela…
182 včetně DPH

Zobrazuji všech 10 výsledků

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750

Jednorázový rukávník DuPont ™ Tychem® C 1 pár

132 včetně DPH
žlutá

Ochranná kombinéza 3M ™ 4520

179 včetně DPH
bílá

Jednorázové návleky DuPont ™ Tychem® C 1 pár

182 včetně DPH
žlutá

Jednorázový rukávník DuPont ™ Tychem® F 1 pár

189 včetně DPH
šedá heather

Ochranné návleky DuPont ™ Tychem® F 1 pár

242 včetně DPH
šedá heather

Ochranná kombinéza 3M ™ 4535

252 včetně DPH
bílá

Ochranná kombinéza 3M ™ 4540

273305 včetně DPH
bílá

Antistatické pracovní kalhoty CARBON GREY s laclem

653 včetně DPH
šedá heather

Antistatické montérky CARBON GREY do pasu

525 včetně DPH
šedá heather

Antistatická pracovní bunda CARBON GREY

651 včetně DPH
šedá heather