Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Chraňte se od statických a elektrostatických výbojů v syntetickém jednorázovém nebo kvalitním pracovním oblečení. Jaké normy nesplňují takové oblečení a jaké modely najdete v naší nabídce? Číst dál.
není oblečení jako oblečení
Při práci s možným výskytem statického výboje je nutné mít pracovní oděv, který splňuje standardní EN 1149-5 . Určuje požadavky na materiály a konstrukci bezpečnostního oblečení s elektrostatickými vlastnostmi pro ochranu jeho nositele. Oblečení s takovou normou je proto vhodné pro prostředí s existujícími nebezpečím náhlého elektrostatického výboje . Je také velmi důležité, abyste měli pravdu a dostatečně uzemněni při použití tohoto typu bezpečnostního oblečení s elektrostatickými vlastnostmi. Zajistíte jej výběrem vhodné antistatické bezpečnostní obuv.

Množství jednorázových pracovních oděvů také splňuje standard en 1073-2 , který charakterizuje oděvy proti radioaktivní kontaminaci . Zahrnuje požadavky a zkušební metody ochranného oděvu bez nuceného větrání proti kontaminaci s radioaktivními částicemi.
využití pracovního oblečení
Vzhledem k nepropustnému materiálu tohoto typu bezpečnostního oděvu může být použit pro různé činnosti, které vyžadují zvýšenou ochranu těla. Mnoho jednorázových oděvů tohoto typu poskytují ochranu proti pronikání mnoha anorganických chemikálií a biologických rizik, včetně tlaku . To také chrání postřik tekutiny v různých průmyslových odvětvích včetně celulózy a papíru v potravinářském průmyslu, chemickém zpracování a farmaceutické výrobě. Můžete použít některé z nich při malování, pryskyřice nebo údržbě stroje .
kvalitní antistatické oblečení carbon
Pracovní oděvy tohoto modelu Excel prodloužený materiál ve složení psa, bavlny a malé části uhlíkových vláken. Uhlíkové oděvy mají antistatické vlastnosti, proto splňují EN 1149-5 . Antistatická pracovní bunda má zip upevnění a manžety rukávů. Má dvě kapsy s knoflíkem na hrudi a dvě kapsy v pase. Reflexní pruhy 3M Scotchlite Vizitatelství v tmavších místnostech nebo během noci. Doporučuje se vybrat jako jinak, kalhoty . Mají boční kapsy, reflexní pásy 3m v rozsahu tele a kapsy pro vložení pásu. K dispozici jsou také kalhoty na uhlíkové kalhoty s traki . Můžete jednoduše přizpůsobit kalhoty s nastavitelnými stopami nebo nastavitelným pásem. Na dávce najdete tašku a reflexní pruhy.

Nejprodávanější zboží
Ochranný návlek DuPont™ Tychem® F 1ks

Ochranný návlek DuPont™ Tychem® F 1ks

Ochranný návlek DuPont™ Tychem® F 1ksNormy: EN14605:2005 + A1:2009, EN 14126:2003, EN1149-5Materiál:Vyrobeno z materiálu TychemVlastnosti:- Délka podkolena- Popruhy na uvázání kolem lýtka- Švy šité…
171 včetně DPH
Jednorázový návlek DuPont™ Tychem® C 1ks

Jednorázový návlek DuPont™ Tychem® C 1ks

Jednorázový návlek DuPont™ Tychem® C 1ksNormy: EN14605:2005 + A1:2009, EN 14126:2003, EN1149-5Materiál:Vyrobeno z materiálu Tychem® CVlastnosti:- Délka podkolena- Popruhy na uvázání kolem lýtka- Švy…
126 včetně DPH
Jednorázový rukávník DuPont™ Tychem® C 1ks

Jednorázový rukávník DuPont™ Tychem® C 1ks

Jednorázový rukávník DuPont™ Tychem® C 1ksNormy: EN14605:2005 + A1:2009, EN 14126:2003Materiál:Vyrobeno z materiálu Tychem® CVlastnosti:- Délka 50 cm- Na obou stranách zakončený pružným lemem-…
69 včetně DPH

Zobrazuji všech 7 výsledků

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750