Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Vysoké teploty a intenzivní elektrický oblouk patří do každodenní práce každého svářeče. Kvalitní pracovní kalhoty jsou funkční, odolné a nabízejí optimální ochranu pro různé svařovací práce. Co by mělo všechno splnit svařovací kalhoty?
Proč potřebujeme speciální oblečení?
Okupace svářeče nepřistoupí mezi nejnebezpečnější profese vůbec . Vzhledem k tomu, že pracuje s otevřeným ohněm a elektrickým nábojem, jiskry nebo roztaveným kovem způsobujícím nekompektivní zranění a popáleniny mohou být zapsány na kůži. Aby se odstranil negativní dopad rizik, musí mít každý svářeč speciální svařovací oblečení.

Aby byly kalhoty určené pro svařování, musí být podléhá několika normám en 13688 (obecné požadavky na výkonnost ergonomie, neškodnosti, dimenzionální identifikace, stárnutí, kompatibilita a ochranná označování Oblečení), EN 11611 (minimální potřeba pracovního oblečení, které chrání jeho nositele od krátkých procesů se svařováním nebo podobnými procesy a relevantními riziky) , volitelně EN 1149-5 a EN 13034.

Pokud jde o styl kalhot, jsou tam kalhoty do pasu, ale také s trasami. Nezapomeňte si vybrat svařovací bundu, vhodné a odolné boty a nejdůležitější – svařovací kapky.
svařovací kalhoty
Hlavní znaky, které každý materiál musí vybrat pro svařovací oblečení, je nehořlavost a antistatická hodnota . Je to proto, že svařování je zpracováváno elektrostatickým obloukem, který vytváří jiskry a může být zachycen na hořlavém materiálu. Můžete najít více materiálů, ze kterých jsou tyto oděvy vyrobeny. Příslušný materiál je například kůže , která poskytuje dobrou ochranu proti váhám. Kalhoty, které je nejlepší použít v chladnějších pracovních podmínkách. Vzhledem k tomu, že kůže pod n’t dýchá, pracovník se může v takovém oblečení velmi rychle zahřát, což může být v jeho pracovní účinnosti později promítnuty.
doporučení
Svařovací kožené kalhoty svařování jsou vyrobeny z vysoce kvalitní skotské kůže, takže normy pro použití při svařování. Kalhoty jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily pracovnímu pracovníku (170-182 cm) a v obvodu pasu pomocí suchého zipu (92-106 cm). Je možné vložit pracovní pás .

Neoblokovatelné antistatické bavlněné kombinézy do pasu spektra splňovat požadavky na vodítko pro svářeči. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny s knoflíky s překrytím lem. Dokonale chránit před postřikem roztavených kovů, popálenin, tepelným a UV záření (při práci s elektrickým obloukem). Mají několik kapes pokrytých klapkami, které zabraňují jiskům do vnitřku sáčku.

 

Nejprodávanější zboží
Svářečské kožené kalhoty SMART

Svářečské kožené kalhoty SMART

Svářečské kožené kalhoty SMART Normy: EN ISO 13688: 2013, EN ISO 11611: 2015 (A1) Svářečské kožené kalhoty. Vyrobeno z vysoce kvalitní hovězí kůže -…
682 včetně DPH
Kožené kalhoty na svařování PROFI

Kožené kalhoty na svařování PROFI

Kožené kalhoty na svařování PROFI Normy: EN ISO 13688: 2013, EN ISO 11611: 2015 (A1) Svářečské kožené kalhoty. Vyrobeno z vysoce kvalitní hověziny -…
1,479 včetně DPH

Zobrazuji všechny 2 výsledky

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750