Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Počasí může být opravdu nepříjemné, zejména pokud je to studený vítr doprovázený sněží nebo deštěm. Pro ochranu před těmito podmínkami je vhodné zvolit okurku pro ochranu hlavy, uší, obličeje a nosu současně. Jaké Zuclas najdete v naší nabídce?
pomocí kukly
Použití kapuce je skutečně všestranná, ať už v práci, sport nebo denní opotřebení . Její opotřebení je pohodlné díky fitness materiálu na hlavě. Je proto vhodné jej oblékat pod čipem nebo helmu. Pro sporty jej budete používat nejčastěji s lyžováním, snowboardingem nebo jiným zimním sportem nebo zda běží nebo jízda na kole. Hood se dobře hodí všude, kam chcete chránit svou tvář před nepříznivými vlivy počasí.
kokry s obličejovým otvorem
Single-Corpulární Buckon chrání zejména hlavu, šít, krk a uši před větrem nebo zimy. Kukaři jsou vyrobeny ze syntetického materiálu, jmenovitě polyesterové a akrylové příze. Z polyesteru máme ochranný Zapepléný kuklu pro , který dokonale chrání před chladem. Je tak tenká, která se hodí pod ochrannou nebo lyžařskou helmu. Akrylová příze připomíná vlnu. V tomto provedení máme baw 2 pracovní okurka, která působí tlustší, protože je pleten. Nicméně, nemohu se dostat bez problémů pod přilbou.
Halt s očima otvorem
Kukaři s otvorem pro oči budou chránit hlavu, řez, krk a značnou část obličeje z nepříznivých vlivů počasí v zimě. Jsou skvěle, protože nepotřebujete další šátek nebo šátek. Ochranná zimní zimní zimní je skvělé díky vysokému obsahu nylonu jeho materiálu . Pracuje jako tepelná izolace a je odolný vůči bakteriím a houbám. kapuce upraví tvar hlavy a poskytne vám pohodlí především v důsledku plochých švů . Otvor kapoty neomezuje zorné pole, protože se nepohybuje na obličej a hlavu a držet na místě. Na úrovni kapoty kapuce má ventilační otvory, které budou dobře dýchat v namáhavé činnosti. Je ideální pro práci, zimní sporty nebo motocyklové sporty. Termoaktivní Kukla Brubeck ® je vyroben s bezproblémovou technologií ze dvouvrstvého prodyšného materiálu . Významnou část tkaniny tvoří polyamid spolu s polypropylenem. Vnitřní vrstva z uvedeného polypropylenu se odstraní vlhkostí, takže pokožka hlavy zůstává v intenzivních činnostech vyschnout. Vnější vrstva udržuje optimální teplo a zabraňuje podchlazení. Díky malé části elastanu drží kapuce na hlavu jako konečný. má antialergické vlastnosti, které nedráždí pokožku a zabraňuje vytvoření ODOI .
kapuce s mascara vzorem
Pro vojáky, lovce nebo rybáři doporučujeme vybrat vzor klackle, který se mísí s přírodou, stejně jako vaše maskovací oblečení. V této podkategorii máme dvě jednoduchá jádra a pracovník a scorpion . Oba jsou vyrobeny z polyesteru. Oční díra neomezuje zorné pole a kapuce vynikající chrání před větrem a chladem. Kapota je skvělá díky univerzální velikosti a v Dimension L-XL.

Nejprodávanější zboží
Pracovní kukla BAW 3

Pracovní kukla BAW 3

Kukla pod helmu s dvěma otvory. - 100% akryl - Hmotnost 130 g / m2
79 včetně DPH
Ochranná zateplená kukla PRO

Ochranná zateplená kukla PRO

Pracovní kukla jednootvorová 100% polyester plošná hmotnost 190 g / m² dokonale chrání před chladem doporučené pro použití pod ochrannou přilbou
87 včetně DPH
Pracovní kukla BAW 1

Pracovní kukla BAW 1

Kukla s kšiltem a jedním otvorem. - 100% akryl - Hmotnost 130 g / m2
114 včetně DPH

Zobrazuji všech 12 výsledků

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750