Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Počasí dokáže být opravdu nepříjemné, zvláště pokud jde o chladný vítr doprovázený sněžením či deštěm. Na ochranu proti takovým podmínkám je k práci vhodné zvolit kuklu, která ochrání hlavu, uši, obličej a nos zároveň. Jaké kukly najdete v naší nabídce?
použití kukly
Využití kukly je opravdu všestranné ať už při práci, sportu nebo každodenním nošení . Její nošení je pohodlné díky přilnavosti materiálu na hlavě. Je proto vhodné obléci si ji pod čepici či přilbu. Při sportech ji využijete nejčastěji při lyžování, snowboardování nebo jiném zimním sportu, či při běhání nebo cyklistice. Kukla se hodí opravdu všude, kde chcete vaši tvář ochránit před nepříznivými vlivy počasí.
Kukla s otvorem na obličej
Jednootvorová kukla ochrání zejména vaši hlavu, šíji, krk a uši před větrem či chladem. Kukly jsou ze syntetického materiálu, a to konkrétně polyester a akrylová příze. Z polyesteru máme v nabídce ochrannou zateplenou kuklu PRO , která dokonale chrání před chladem. Je natolik tenká, že se vejde pod ochrannou či lyžařskou přilbu. Akrylová příze připomíná vlnu. V tomto provedení pro vás máme pracovní kuklu BAW 2 , která působí tlustší, vzhledem na to že je pletená. Přesto ji bez problémů vejdete pod přilbu.
Kukla s otvorem pro oči
Kukly s otvorem pro oči ochrání vaši hlavu, šíji, krk a značnou část obličeje před nepříznivými vlivy počasí během zimy. Jsou skvělé zejména díky tomu, že nepotřebujete další šálu či šátek. Ochranná pracovní kukla WINTER je skvělá díky vysokému obsahu nylonu v jeho materiálu . Ten funguje jako tepelná izolace a je odolný vůči bakteriím a houbám. Kukla se přizpůsobí tvaru hlavy a zajistí vám pohodlí zejména díky plochým švům . Otvor na kukle neomezuje zorné pole, protože se na obličeji a hlavě nepohybuje a drží na místě. V úrovni úst kukla disponuje větracími otvory, díky kterým se vám bude dobře dýchat i při namáhavých činnostech. Je ideální do práce, na zimní sporty či motocyklové sporty. Thermoactive kukla BRUBECK ® je vyrobena bezešvou technologií z dvouvrstvého prodyšného materiálu . Značnou část textilie tvoří polyamid spolu s polypropylenem. Vnitřní vrstva ze zmíněného polypropylenu odvádí vlhkost, takže pokožka hlavy zůstává suchá i při intenzivních činnostech. Vnější vrstva udržuje optimální teplo a zabraňuje podchlazení. Díky malé části elastanu drží kukla na hlavě jako ulitá. Má anti-alergické vlastnosti, díky čemuž na pokožce nedráždí a zabraňuje tvorbě zápachů .
Kukly s maskáčovým vzorem
Pro vojáky, myslivce či rybáře doporučujeme zvolit kuklu s maskáčovým vzorem, která splyne s přírodou tak jako vaše maskáčové oblečení. V této podkategorií máme v nabídce dvě jednootvorové kukly, a to WORKER a SCORPION . Obě jsou vyrobeny z polyesteru. Otvor na oči neomezuje zorné pole a kukla skvěle chrání před větrem a chladem. Kukla je skvělá díky univerzální velikosti a to v rozměru L-XL.

Nejprodávanější zboží
Pracovní kukla BAW 3

Pracovní kukla BAW 3

Kukla pod helmu s dvěma otvory. - 100% akryl - Hmotnost 130 g / m2
63 včetně DPH
Ochranná zateplená kukla PRO

Ochranná zateplená kukla PRO

Pracovní kukla jednootvorová 100% polyester plošná hmotnost 190 g / m² dokonale chrání před chladem doporučené pro použití pod ochrannou přilbou
87 včetně DPH
Pracovní kukla BAW 1

Pracovní kukla BAW 1

Kukla s kšiltem a jedním otvorem. - 100% akryl - Hmotnost 130 g / m2
85 včetně DPH

Zobrazuji všech 12 výsledků

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750