Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Pracovnice v lékařském či medicínském prostředí jistě ocení kvalitu a pohodlná na jednom místě. Na našem e-shopu máme v nabídce zdravotnické oděvy určené pro doktorky, sestřičky, lékárničky, kosmetičky, či na jiné podobné profese. Všechny oděvy podléhají základní normě pracovního oblečení EN340.
materiál
Oděvy z bavlny jsou pohodlné a snadno se udržují . Je to starodávnejší materiál, který ale nemá dostatečnou životnost a snadno se sperma. Proto se zvykne kombinovat ze syntetickými materiály, které oděvem dodají odolnost či trvanlivost. Materiál je přesto pevný, proto se nebojte oděrek či roztrhání. Jedním ze syntetických materiálů, se kterým se zvykne kombinovat bavlna je polyester. Je odolný vůči vlhkosti a mikroorganismům . Materiál rychle schne, nebo se voda neabsorbuje do látky. Jelikož není velmi prodyšný, může být nepohodlný v teplém letním počasí. Obecně ale můžeme říci, že polyester je ve srovnání s bavlnou trvanlivý . Barva zdravotnických oděvů je převážně bílá s občasnými barevnými doplňky. Bílá je symbolem čistoty, což představuje sterilní místo v ordinaci či obecně v nemocničních zařízeních.
zdravotnický plášť
Výhodou zdravotnických plášťů je jejich dlouhý střih po stehna a dlouhé rukávy. Mají zapínání na knoflíky až po límec. Kapsy slouží převážně k odložení menšího lékařského inventáře či například pera. Zdravotnický dámský plášť HCL je z materiálu polyester kombinovaný s bavlnou. Má zapínání na druky a dvě vnější kapsy. Je ideální pro kosmetické, lékařské a chemické práce. Výhodou je jeho vhodnost pro průmyslové praní, a to při maximální teplotě 95 stupňů.
Zdravotnická košile s krátkým rukávem
Takové oblečení oblibě zejména sestřičky v ordinaci, které potřebují mít volné ruce a připraveny pro jakoukoli práci. Mají zapínání převážně na knoflíky či druky. Dámská zdravotnická tunika HCLS je ideální pro zdravotnické služby nebo použití v lékárnách či laboratořích. Její materiál je z větší části syntetického materiálu obohaceného o bavlnu. Má tři kapsy, dvě ve spodní části a jedno na hrudi. Na kapsách a koncích rukávů má modré lemy.

Nezapomínejte v práci na vaše chodidla a vyberte si ze široké nabídky zdravotnické pracovní obuvi . Pro vyšší dávku hygieny na pracovišti doporučujeme jednorázové rukavice , zda hygienické roušky .

Nejprodávanější zboží
Dámská polokošile pracovní TED

Dámská polokošile pracovní TED

- 100 % bavlna piqué ( šedá < / span> 85 % bavlna / 15 % viskóza ) - Hmotnost 170 g / m2…
242 včetně DPH
Dámská zdravotnická tunika HCLS

Dámská zdravotnická tunika HCLS

kategorie: I. normy: EN340 Dámská halenka pro sestřičky s krátkým rukávem. - 65% PES / 35% bavlna 210g / m2 - zapínání na knoflíky…
384 včetně DPH
Zdravotnický plášť dámský HCL 230g

Zdravotnický plášť dámský HCL 230g

kategorie: I. normy: EN340 - 65 % polyester < span>, 35 % bavlna 230 g / m2 - zapínání na druky - Vnější kapsy…
519 včetně DPH

Zobrazuji všechny 4 výsledky