Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

V nabídce pracovních souprav na šle najdete množství provedení, ze kterých si opravdu vyberete. Odlišují se materiálem nebo barvou, ale jedno mají společné – upevnění kalhot na šle pro lepší držení. Výhodou každého setu jsou také funkční kapsy či množství jiných detailů.
vhodný materiál
Materiál pracovního oděvu musí být v první řadě pevnější a odolnější než oblečení pro běžné nošení . Ideální je takový, který je odolný vůči oděru nebo roztržení. Jedním z používaných materiálů pro tento typ pracovního oděvu je bavlna. Je to starodávný materiál a má nižší životnost než syntetické materiály. Oděvy ze syntetického materiálu, nejčastěji z polyesteru, jsou odolné vůči větru a mikroorganismům. Takový materiál je nejčastěji kombinovaný právě s bavlnou, která oděvu dodá měkkost a pohodlnost a syntetika zase funkčnost . Obecně tedy můžeme říci že polyester je ve srovnání s bavlnou trvanlivý, ale navzájem se doplňují. Kvalitní pracovní sety mají zpevněný materiál v oblasti kolen či loktů , vzhledem k tomu že jsou to nejnamáhavější části těla při pohybu. Ideální je také dvojité prošití celého setu, které zpevní oblečení a drží mnoho odpracovaných dní.

Co se týče barev, na těch až tak moc nezáleží. Jednoduše vybíráte podle vašich preferencí. Je však třeba zohlednit reflexní soupravy , které musí splňovat jednotlivé normy, aby byly funkční do pracovního prostředí, kde se vyžaduje dostatečná viditelnost pracovníka. To se zejména týká při práce na cestách či v nepříznivém počasí. Fluorescentní barva a reflexní prvky vám zajistí dostatečnou viditelnost před řidiči či kolemjdoucími přes den i noc .
Dbejte na detaily
Kvalitní pracovní sety rozpoznáte tak, že mají kovové prvky, které jsou mnohem odolnější než umělé. Jedná se zejména o zipy, knoflíky či cvoky. Třeba dbát také na množství kapes, které se sejdou při práci na odložení pracovního inventáře. Ty můžete najít na hrudi, bocích, rukávech či vnější straně stehen. Specifikem tohoto druhu setů jsou šle, které lze individuálně nastavit na ideální délku.
doporučení
Montérková souprava SMART je vyrobena z kombinace polyesteru a bavlny. Guma v pase a šle skvěle přizpůsobí oděv postavě tak, aby dobře držel ve všech partiích. Souprava disponuje pěti funkčními kapsami, do kterých je možno odložit menší náčiní. Souprava je dostupná v několika barevných kombinacích.

Montérková souprava na šle FORCE je vyrobena z PES v kombinaci s bavlnou. Má zapínání na zip spolu s lemem na suchý zip, který se rovněž nachází na manžetách či kapsách. Na bundě i kalhotách se nachází množství kapes. V oblasti kolen je dvojitý materiál pro vložení chráničů kolen. Kalhoty lze nastavit pomocí šlí, které sahají od prsou po kříže.

Nejprodávanější zboží
Montérková souprava SMART

Montérková souprava SMART

Montérková souprava SMART norma EN 340 POZOR & gt; jedna se o zúžení střih proto doporučuji kupit o jedno cislo vetsi kalhoty - materiál…
611 včetně DPH
Montérková souprava s laclem FORCE

Montérková souprava s laclem FORCE

Praktická montérková souprava s laclem FORCE Bunda materiál 80 % PES / 20 < / span>% bavlna 260g / m2 zapínání na zip +…
808 včetně DPH
Montérková souprava s laclem PRO YNAVY

Montérková souprava s laclem PRO YNAVY

Montérková souprava s laclem PRO NAVY Jedná se o zúžený střih a proto doporučujeme koupit o číslo větší Materiál 65% polyester / 35% bavlna…
865 včetně DPH

Zobrazuji všech 16 výsledků

Montérková souprava ULTRALUX

462 včetně DPH
modrá royal
zelená kelly

Montérková souprava s laclem ALFA

494 včetně DPH
Výběr možností

Montérková souprava s laclem ALFA BLUE

494 včetně DPH
Výběr možností

Montérková souprava CLEVER

557 včetně DPH
modrá royal
šedá charcoal
zelená kelly

Montérková souprava SIMPLE

590 včetně DPH
Výběr možností

Montérková souprava SMART

611 včetně DPH
Výběr možností

Montérková souprava s laclem FORCE

808 včetně DPH
Výběr možností

Montérková souprava s laclem PRO GREY

865 včetně DPH
Výběr možností

Montérková souprava s laclem PRO BLUE

865 včetně DPH
Výběr možností

Montérková souprava s laclem PRO YNAVY

865 včetně DPH
Výběr možností

Montérková souprava s laclem DELUX GREY

871 včetně DPH
Výběr možností

Montérková souprava s laclem SMART ROYAL

970 včetně DPH
Výběr možností

Montérková souprava ROADER YELLOW

1,078 včetně DPH
žlutá

Rreflexná montérková souprava s laclem PROFI HiVis

1,479 včetně DPH
Výběr možností

Pilčícky protipořezové pracovní komplet DrWAL

3,608 včetně DPH
zelená bottle

Montérková souprava HARDCORE

1,650 včetně DPH
Čtěte více