Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Viditelnost celého těla je důležitou součástí práce, například na cestách. Musíte být dostačující, abyste vás viděli pro řidiči, kteří jdou na silniční komunikaci, kde v současné době provádíte službu. Takové oblečení je speciální bezpečnostní pracovní oděvy . Je proto nutné jej nosit v případech, kdy není možné odstranit nebo eliminovat rizika pro přijatelný mír.
principy správné reflexní bundy
Za prvé a především je důležité vědět v jakém prostředí, které pracujete a jakou pozici provádíte. V souladu s tím můžete určit, jaký typ reflexní bundy by měl mít zájem. Standard en ISO 20471/2013 Definuje požadavky na oděvní varování v každé třídě. Nicméně, starší normy EN 471 + A1 z roku 2007 nebo EN 471 od roku 2003 jsou stále uplatňovány. Každá třída je definována, v jakém prostředí je vhodné nosit. Určuje také minimální požadovanou oblast reflexního materiálu, jeho počet a umístění na bundu.
Typy vysoce viditelnosti
Materiál, který vám poskytne a zaručují viditelnost během dne, se nazývá fluorescenční . Má jasně žlutou nebo oranžovou barvu. Neposkytuje dostatečnou viditelnost ve tmě. Naopak retroreflexní materiál vám poskytne vynikající viditelnost ve tmě, moři nebo svítání. Má šedou až stříbrnou barvu za denního světla. Skvělé odráží světlo a díky tmě se stává vysokou.

Ideální volbou je vybrat si úplný od obou těchto materiálů. Zářící neonová barva vám opět vidí viditelnost přes den a reflexní prvky přes noc. Muž v takovém oblečení lze pozorovat ze vzdálenosti až 200 metrů .
Proč jsou sady vhodné než jen bunda nebo kalhoty?
Pokud se rozhodnete, zda si vyberete bundu nebo kalhoty odděleně, určitě byste přemýšlet o reflexním dokončení. Jen díky tomu, že bunda a kalhoty jsou ze stejného materiálu zaručuje vlastnosti, jako je voda nebo odolnost proti větru v obou částech souboru. Reflexní prvky rovnoměrně distribuovaly tak, aby všechny vidět . Stejná barva horního a spodního oděvu vám poskytne jednotnou siluetu. Cestou bude lepší být obnovitelný.
doporučení
Reflexní celková sada na Traks Profi Hivis je vynikající kvalitní pevný materiál. Větší část polyesterového materiálu v kombinaci s bavlnou má dostatek dechu. Poskytuje až 11 funkčních kapes na kalhotách a bundě. Můžete snadno nastavit své délky pomocí stop. Existuje další posilovač materiálu na pažích, lokty nebo kolena. Toto je nejvíce namáhané části těla v práci. Dvojité koleny vám umožní vložit je kolenní podložky . Ty temné tlaky v kolenou, když klečící.

Nejprodávanější zboží
Montérková souprava ROADER YELLOW

Montérková souprava ROADER YELLOW

Montérková souprava ROADER YELLOW normy: EN420, EN471 výstražný Koplet bunda + kalhoty s laclem - Fluorescent ný materiál 86 % PES 14 % bavlna…
1,321 včetně DPH
Montérková souprava ROADER ORANGE

Montérková souprava ROADER ORANGE

Montérková souprava ROADER ORANGE normy: EN420, EN471 výstražný Koplet bunda + kalhoty s laclem - Fluorescent ný materiál 86 % PES 14 % bavlna…
1,321 včetně DPH

Zobrazuji všechny 2 výsledky

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750