Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Šála je skvělým funkčním doplňkem, který vás zahřeje přes mrazivé zimní dny. V naší nabídce naleznete široké množství zimních funkčních šál a nákrčníků. Díky syntetickým materiálem jsou skvělými tepelnými izolanty vašeho krku.
materiál
Již zmíněné syntetické materiály jsou hlavní složkou všech šál . Polyester je jeden z nejpoužívanějších materiálů. Je vyroben z ropy, díky čemuž je odolný vůči větru a mikroorganismům. V podobě šálu dostatečně zahřeje během mrazivých pracovních dnů. Polyester se zvykne také kombinovat s malou částí elastanu, který šálu dodá pružnost a je možné si ho kolem krku ovinout těsněji. Akrylová příze je druhým syntetickým materiálem, ze kterého můžete najít šále. Akrylová příze vypadá podobně jako vlna . Často si můžete splést bavlněné a akrylové doplňky, vypadají totiž téměř identicky.

Střihy šál jsou různorodé. V této kategorii najdete klasický šál na zavázání, nákrčník na ovinutí kolem krku či nákrčník s gumičkami na uši . Rozměry šál jsou také různé. Určují jeho obvod a délku, kterou najdete od 40 centimetrů a více.
doporučení
Reflexní pracovní nákrčník BAND NEO je ideální pro pracovníky na cestách, cyklisty či běžců. Hebký a flexibilní materiál je ze 100% polyesteru a při nošení je pohodlný. Poskytuje dokonalou ochranu proti větru a chladu a zajistí vaši viditelnost díky zářivým barvám a reflexními prvky.

Bezešvý pracovní multifunkční nákrčník KP65 vám zaručí pohodlné nošení. Je ideální pro běh, jízdu na kole a všechny outdoorové aktivity. Chrání před větrem a sluncem zároveň. Proč je multifunkční? Protože může sloužit jako klobouk, šálu nebo šátek.

Pracovní fleecová šála Camu je vyroben z fleecu, který dodává při nošení pohodlí a výbornou tepelnou izolaci. Obvod si jednoduše nastavíte a zregulovat pomocí šňůrky v části uší. Šála má maskáčové provedení, díky čemuž je vhodný pro myslivce, rybáře, turisty, či sportovce.

Pro vyšší dávku tepelné izolace si prohlédněte nabídku zimních pracovních čepic nebo zimních pracovních bund , ve kterých budete v teple během chladného zimního počasí.

Nejprodávanější zboží
Černý pracovní nákrčník BAND

Černý pracovní nákrčník BAND

Černý pracovní nákrčník BAND 100% polyester bezešvý a pružný, což zaručuje pohodlné nošení může sloužit jako klobouk, šála, šátek je ideální pro běh, jízdu…
35 včetně DPH
Pracovní multifunkční nákrčník KP65

Pracovní multifunkční nákrčník KP65

Pracovní multifunkční nákrčník KP65 Materiál: 95% Polyester, 5% Elastan 140g < / p> Vlastnosti: - Bezešvý a elastický, což zaručuje pohodlné nošení - Může…
40 včetně DPH
Reflexní pracovní nákrčník BAND NEO

Reflexní pracovní nákrčník BAND NEO

Reflexní pracovní nákrčník BAND NEO Pracovní šála s reflexním pásem. 100% polyester hladký a flexibilní, což zaručuje pohodlí při nošení ideálně se hodí na…
79 včetně DPH

Zobrazuji všech 9 výsledků

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750