Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Šátek je skvělý funkční komplement, který vás zahřívá přes mrazivé zimní dny. V naší nabídce najdete širokou škálu zimních funkčních šátků a kmenů. Díky syntetickému materiálu jsou velké tepelné izolátory vašeho krku.
materiál
Zmíněno Syntetické materiály jsou hlavní složkou všech šátků . Polyester je jedním z nejrozšířenějších materiálů. Je vyroben z ropy, takže je odolný vůči větru a mikroorganismům. Ve formě šálu se během mrazivých pracovních dnů vřele zahřívá. Polyester se také používá k kombinování s malou částí elastanu, který poskytuje flexibilitu a může být zabalen blíže kolem krku. akrylová příze je druhý syntetický materiál, ze kterého můžete najít šátek. akrylová příze vypadat podobně jako vlna . Můžete často chybovat bavlněné a akrylové doplňky, vypadají téměř identicky.

Šátky jsou rozmanité. V této kategorii najdete klasický šátek pro vazbu, obal kolem krku nebo traktor s gumovými gumy . Šátky Rozměry jsou také jiné. Určete jeho obvod a délku, můžete najít od 40 centimetrů a další.
doporučení
reflexní pracovní pásová kapela neo je ideální pro pracovníky na silnicích, cyklistům nebo běžců. Měkký a pružný materiál je 100% polyester a je pohodlný, když se nosí. Poskytuje dokonalou ochranu proti větru a studené a zajistí vaši viditelnost s zářícími barvami a reflexními prvky.

Bezproblémová pracovní multifunkční KP65 Záruka pohodlného opotřebení. Je ideální pro běh, cyklistiku a všechny outdoorové aktivity. Zároveň chrání před větrem a sluncem. Proč je multifunkční? Protože může sloužit jako klobouk, šátek nebo šátek.

Pracovní fleece Shawe Camu je vyrobena z fleece, který dodává při nošení komfortu a vynikající tepelnou izolaci. Můžete jednoduše nastavit a odstranit šňůrku v uších. Šátek má maskautující design, což je vhodné pro lovce, rybáře, turisty nebo sportovce.

Pro vyšší dávku tepelné izolace viz zimní práce nebo zimní pracovní desky , ve kterém budete v teple během studeného zimního počasí.

Nejprodávanější zboží
Černý pracovní nákrčník BAND

Černý pracovní nákrčník BAND

Černý pracovní nákrčník BAND 100% polyester bezešvý a pružný, což zaručuje pohodlné nošení může sloužit jako klobouk, šála, šátek je ideální pro běh, jízdu…
35 včetně DPH
Reflexní pracovní nákrčník BAND NEO

Reflexní pracovní nákrčník BAND NEO

Reflexní pracovní nákrčník BAND NEO Pracovní šála s reflexním pásem. 100% polyester hladký a flexibilní, což zaručuje pohodlí při nošení ideálně se hodí na…
79 včetně DPH
Pracovní multifunkční nákrčník KP65

Pracovní multifunkční nákrčník KP65

Pracovní multifunkční nákrčník KP65 Materiál: 95% Polyester, 5% Elastan 140g Vlastnosti: - Bezešvý a elastický, což zaručuje pohodlné nošení - Může sloužit jako pokrývka…
40 včetně DPH

Zobrazuji všech 9 výsledků

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750

Pracovní multifunkční nákrčník KP65

40 včetně DPH
černá

Zimní pracovní šála BAW

53 včetně DPH
černá

Zimní pracovní šála GREY

87 včetně DPH
šedá charcoal

Nákrčník s gumičkami na uši BAND NAVY

94 včetně DPH
modrá navy

Černý pracovní nákrčník BAND

35 včetně DPH
černá

Maskáčový nákrčník BAND Camu

40 včetně DPH
maskáčová

Reflexní pracovní nákrčník BAND NEO

79 včetně DPH
černá
oranžová
žlutá

Pracovní šála flísová CAMU

132 včetně DPH
maskáčová

Taktická bavlněný šál NINJA

211 včetně DPH
černá
hnědá
zelená bottle