Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Kšiltovka není věru pro každého. Mnohým může vadit její těsnost, či možnost spálení šíje při silném slunci. Vsaďte se pohodlnost a vyberte si do práce, na rybaření či lovu jeden z pracovních klobouků.
materiál
V naší nabídce najdete klobouky z bavlny a polyesteru . Bavlna je starodávný materiál, který je mimořádně pohodlný a měkký, přesto nemá dlouhou životnost. Zvykne proto kombinovat s polyesterem. Ten je vyroben z ropy, proto je odolný vůči větru či mikroorganismům. Udržuje stálost barev na oblečení. Množství klobouků má materiál obohacen o RIPSTOP – technologii mřížkového prošití, díky kterému je klobouk odolný vůči oděru či roztržení . Barva klobouků je převážně zemitá ale u některých modelů najdete i pestré barevné provedení. Zemité barvy jsou specifické zejména tím, že zakryjí menší zašpinění od bláta.
Detaily
Kromě pohodlného střihu je dobré si všímat detaily, které se na klobouku nacházejí. Větrací otvory po obvodu klobouku jsou skvělou vymožeností jako zatočit s pocením během teplých letních dnů. Jsou skvělé zejména při syntetických materiálech, které do sebe neabsorbují pot či vodu. Šňůrka na přichycení klobouku s karabinou ke stažení udrží váš klobouk na hlavě a nebude vám padat. Většina klobouků z naší nabídky má dostatečně široký kšilt , který zabrání slunečním paprskům před stykem s vašima očima, čímž se stávají vynikajícími pomocníky do práce, na rybaření či lovu během jasných teplých dní.
doporučení
Letní pletený klobouk HAT je ideální na letní dovolenou či procházku díky elegantnímu střihu, který se hodí na každodenní nošení. Jeho materiál je ze 100% polyesteru. Výborně chrání před sluncem a dodá vám styl. Klobouk je dostupný v různých barevných variantách.

Bavlněný klobouk HAT je sportovní klobouk do práce, na turistiku či na každodenní nošení. Klobouk je ze 100% bavlny, díky čemuž dobře saje pot z pokožky hlavy. Po stranách disponuje větracími otvory, které zvyšují pohodlí při používání. Je ideální ochranou před sluncem, navíc v různých barvách.

Vojenský klobouk JUNGLE je praktický kvalitní klobouk z kombinovaného materiálu bavlny s polyesterem. Materiál s větracími otvory zajišťuje odvětrávání a stálost barvy. Klobouk je obohacen o technologii RIPSTOP, mřížkové prošití, které ho chrání před oděrem či roztrháním. Díky šňůrce pod bradou si dokážete nastavit jeho držení na hlavě, aby nepadal. Klobouk je dostupný v různých velikostech a barvách.

Vybavte se na letní slunečné dny lépe s ochrannými a slunečními brýlemi , které využijete jako v práci, tak i na turistice, rybaření či při každodenních aktivitách.

Nejprodávanější zboží
Bavlněný pracovní klobouk HAT

Bavlněný pracovní klobouk HAT

Bavlněný pracovní klobouk HAT 100% bavlna hmotnost 150 g / m2 po stranách, větrací otvory zvyšují pohodlí při používání ideální pro ochranu před sluncem
63 včetně DPH
Letní pletený klobouk HAT

Letní pletený klobouk HAT

Letní pletený klobouk HAT letní kšiltovka materiál 100% polyester ideální pro ochranu před sluncem
87 včetně DPH
Vojenský maskáčový klobouk JUNGLE CAMO

Vojenský maskáčový klobouk JUNGLE CAMO

Praktický kvalitní vojenský klobouk materiál: Bavlna / Polyester RIPSTOP - materiál díky kterému je zajištěno odvětrávání a stálost barev - nastavitelná šňůrka pod bradou…
315 včetně DPH

Zobrazuji všech 13 výsledků

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750

Bavlněný pracovní klobouk HAT

63 včetně DPH
bílá
černá
červená
modrá navy
šedá heather

Letní pletený klobouk HAT

87 včetně DPH
bílá
černá
hnědá
modrá oceán
zelená lime

Včelařský ochranný klobouk s gumičkou pod krkem BEE 61

307 včetně DPH
béžová

Včelařský ochranný klobouk s otvory na ruce a gumičkou na hrudi BEE 65

307 včetně DPH
béžová

Včelařská ochranná pracovní blůza s kloboukem BEE 21

865 včetně DPH
béžová

Včelařská ochranná pracovní blůza s kloboukem BEE 22

944 včetně DPH
béžová

Vojenský klobouk JUNGLE

315 včetně DPH
černá
hnědá
zelená bottle

Vojenský maskáčový klobouk JUNGLE FG CAMU

315 včetně DPH
maskáčová

Vojenský maskáčový klobouk JUNGLE G SNAKE

315 včetně DPH
maskáčová

Vojenský maskáčový klobouk JUNGLE MULTICAMO

315 včetně DPH
maskáčová

Vojenský maskáčový klobouk Texar® MUNDUR RIPSTOP

315 včetně DPH
maskáčová

Vojenský maskáčový klobouk JUNGLE CAMO

315 včetně DPH
maskáčová

Vojenský maskáčový klobouk JUNGLE UCP

315 včetně DPH
maskáčová