Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

CAP není pro každého value. Mnozí si myslí, že její těsnost nebo možnost hořícího sedět na silném slunci. Sázejte si pohodlí a rozhodněte se pracovat na rybách nebo love jeden z pracovních klobouků.
materiál
V naší nabídce najdete klobouky z bavlny a polyesteru . Bavlna je starobylým materiálem, který je extrémně pohodlný a měkký, ale stále nemá žádný dlouhý život. Proto je kombinován s polyesterem. Je vyroben z oleje, takže je odolný vůči větru nebo mikroorganismu. Udržuje stabilitu barev pro oblečení. Množství klobouků má materiál obohacený ripstop – mřížka technologie, která činí klobouk odolný vůči odvěru nebo roztržené . Barva klobouků je hlavně zemitá, ale najdete také barevné barevné návrhy pro některé modely. Zemité barvy jsou specifické zejména pokrytím menších nečistot z bláta.
podrobnosti
Kromě pohodlného řezu je dobré si všimnout podrobnosti, které jsou v klobouku. Větrací otvory Po obvodu klobouku jsou velké pohodlí než otáčení s pocení během teplých letních dnů. Jsou skvělou hlavně v syntetických materiálech, které neabsorbují pot nebo vodu. šňůra k připevnění klobouku s karabinou ke stažení udržuje klobouk na hlavu a nebude padat. Většina naší nabídky má dostatečně široký šipek , což zabraňuje slunci před kontaktováním očí, čímž se stává vynikajícími pracovníky k práci, na rybách nebo lovu během jasných teplých dnů.
doporučení
Letní pletený klobouk je ideální pro letní dovolenou nebo procházka díky elegantním střihu, který vyhovuje každodenním oblečení. Jeho materiál je ze 100% polyesteru. Vynikající chrání před sluncem a dá vám styl. Klobouk je k dispozici v různých variantách barev.

Bavlněný klobouk klobouk je sportovní klobouk do práce, pro turistiku nebo každodenní nošení. Klobouk je 100% bavlna, dává dobře s potem z pokožky hlavy. Strany mají ventilační otvory, které zvyšují použití použití. Je to ideální ochrana proti slunci, extra v různých barvách.

Jungle je vojenský klobouk je praktický vysoce kvalitní klobouk z kombinovaného bavlněného materiálu s polyesterem. Ventilační materiály poskytují větrání a barevnou stálost. Klobouk je obohacen o technologii RipStop, vrtačky mřížky, které ho chrání od odleje nebo trhání. Díky šňůrce pod bradou můžete nastavit jeho držení na hlavě, aby nespadl. Klobouk je k dispozici v různých velikostech a barvách.

Vybaven na letní slunečné dny lépe s Ochranné a sluneční brýle , které používáte jako v práci a cestovního ruchu, ryby nebo každodenní činnosti.

Nejprodávanější zboží
Bavlněný pracovní klobouk HAT

Bavlněný pracovní klobouk HAT

Bavlněný pracovní klobouk HAT 100% bavlna hmotnost 150 g / m2 po stranách, větrací otvory zvyšují pohodlí při používání ideální pro ochranu před sluncem
63 včetně DPH
Letní pletený klobouk HAT

Letní pletený klobouk HAT

Letní pletený klobouk HAT letní kšiltovka materiál 100% polyester ideální pro ochranu před sluncem
87 včetně DPH
Včelařský ochranný klobouk s otvory na ruce a gumičkou na hrudi BEE 65

Včelařský ochranný klobouk s otvory na ruce a gumičkou na hrudi BEE 65

Včelařský ochranný klobouk s otvory na ruce BEE 65 Materiál: 100% bavlna, síťovina 100% polyester Vlastnosti: - Síťka kolem hlavy zajišťuje vynikající větrání iv…
307 včetně DPH

Zobrazuji všechny 4 výsledky

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750

Bavlněný pracovní klobouk HAT

63 včetně DPH
bílá
černá
červená
modrá navy
šedá heather

Letní pletený klobouk HAT

87 včetně DPH
bílá
černá
hnědá
modrá oceán
zelená lime

Včelařský ochranný klobouk s gumičkou pod krkem BEE 61

307 včetně DPH
béžová

Včelařský ochranný klobouk s otvory na ruce a gumičkou na hrudi BEE 65

307 včetně DPH
béžová