Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Stalo se vám někdy, že jste v zimě zanedbali oblečení a prochladli jste v kříži? Nebo vám kalhoty padaly při práce z boků? Toto jsou problémy, na které je ideální řešení pouvažovat nad výběrem pracovních kalhot s náprsenkou a šlemi. Při první otázce je řešení takové, že kalhoty s náprsenkou mají ve většině případech látku na upevnění šlí do výšky lopatek. Tato látka vám chrání kříže před studenou teplotou. Na druhou otázku se dá jednoduše a rychle odpovědět. Šle. Nastavitelné pruhy látky směřující od pasu, přes ramena až na záda. Šle vám dodají jistotu, že vám kalhoty nespadnou.
vhodný materiál
Určitě byste ocenili funkční kalhoty odolné vůči více faktorem. Hledejte proto kalhoty z vrchní vrstvou z polyesteru a vnitřní zateplenou vrstvou (například fleece). Polyester jako svrchní materiál dodá kalhotám odolnost vůči propouštění vody a zároveň vůči větru. Vnitřní teplá vrsstva udrží vaše nohy v teple. Většina pracovních kalhot má zpevněný materiál v oblasti kolen . Některé jsou specifické i vytvarovaným šitím, které zajišťuje snadněji ohýbání se v kolenou. Ideální je dvojité prošití po celé délce, které chrání kalhoty před oděrem či roztržením zejména v namáhaných partiích jako jsou kolena či sed.

Na barvě kalhot nezáleží, pokud se ale jedná o reflexní kalhoty , ty musí podléhat normám ( EN ISO 20471 z roku 2013 , popřípadě EN 471 + A1 z roku 2007 nebo ještě starší norma EN 471: 2003) a je třeba dbát na stupeň fluorescenčního materiálu. Stupeň rozděluje reflexní pracovní oblečení podle viditelnosti a zářivosti. Třetí stupeň je nejvyšší stupeň viditelnosti ve zhoršených podmínkách a odrážení světla od tohoto materiálu. V takovém oblečení se vás dá vidět z dálky až 200 metrů .
Detaily
Velmi dobrým poznávacím znakem kvalitních pracovních kalhot jsou kovové zipy a knoflíky . Kapsy jsou také důležitou částí pracovních kalhot. Do kapsy na náprsence si můžete odložit potřebné nářadí nebo telefon. Množství kvalitnějších kalhot má na kalhotách přišité i poutka na klíče či jiné nářadí . Šle jsou v této kategorii hlavní postavou v epizodě. Je možné si je nastavit podle vaší délky tak, aby vám celé kalhoty sedly jako ulité.

Pracovní kalhoty PROFI WIN patří mezi naše nejoblíbenější kousky. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu v kombinaci polyesteru s doplněním bavlny . Jsou zateplené, proto jsou na zimu a do chladného počasí jako stvořené. Mají šle s nastavitelnou délkou a až 6 kapes, do kterých si odložíte vaše náčiní. V kapes na kolenou si můžete vložit chrániče , které chrání kolena a zjemňují v nich tlak při klečení.

Nejprodávanější zboží
Zimní montérky HARD BLUE

Zimní montérky HARD BLUE

Zimní montérky HARD BLUE Normy: EN ISO 13688: 2013, EN ISO 12947-2: 2016, RS22301: 2018, RS22302: 2018, RS22303: 2018 Materiál: Vrchní materiál 65% polyester,…
572 včetně DPH
Zimní pracovní kalhoty s náprsenkou BTC

Zimní pracovní kalhoty s náprsenkou BTC

Zimní pracovní kalhoty s náprsenkou BTC Normy: EN340 Materiál: Svrchní materiál 100% polyester s PVC zátěrem - voděodolné Zateplení 100% polyester 130 g /…
503 včetně DPH
Kalhoty pracovní SMART WIN

Kalhoty pracovní SMART WIN

Kalhoty pracovní SMART WIN Materiál: Svrchní materiál 65% polyester, 35% bavlna 250 g / m² Zateplení 100% polyester 180 g / m² Podšívka 100%…
692 včetně DPH

Zobrazuji všech 20 výsledků

Zimní pracovní kalhoty s náprsenkou BTC

503 včetně DPH
modrá navy

Zimní pracovní kalhoty s náprsenkou BTC-HI

525 včetně DPH
modrá navy

Zimní montérky HARD GREY

557 včetně DPH
šedá charcoal

Zimní montérky HARD BLUE

572 včetně DPH
modrá royal

Zimní montérky s laclem HARD GREEN

572 včetně DPH
zelená kelly

Zimní reflexní nepromokavé kalhoty PRO HiVis YELLOW

592 včetně DPH
žlutá

Zimní reflexní nepromokavé kalhoty PRO HiVis ORANGE

653 včetně DPH
oranžová

Kalhoty pracovní SMART WIN

692 včetně DPH
červená
modrá royal
šedá heather
zelená kelly

Zimní reflexní pracovní kalhoty PORT WIN

739 včetně DPH
oranžová
žlutá

Zimní kalhoty s laclem SMART PRO WIN

824 včetně DPH
šedá heather

Zimní montérky s laclem PROFI DARK WIN

887 včetně DPH
šedá charcoal

Zimní montérky s laclem PROFI NAVY WIN

887 včetně DPH
modrá navy

Zimní kalhoty s laclem VIZWELL JK113 NAVY

1,038 včetně DPH
modrá navy

Zimní reflexní kalhoty s laclem VIZWELL JK113

1,038 včetně DPH
oranžová
žlutá

Zimní montérky s laclem PROFI COOL WIN

1,070 včetně DPH
hnědá
modrá royal
zelená bottle

Zimní pracovní kalhoty SMOG s laclem

1,154 včetně DPH
šedá heather

Zimní reflexní kalhoty PROFI HiVis

1,164 včetně DPH
červená
oranžová
žlutá

Pracovní kalhoty s laclem NEWAGE brown

1,673 včetně DPH
hnědá

Pracovní kalhoty s laclem NEWAGE navy

1,673 včetně DPH
modrá navy

Zimní montérky s laclem SMART ROYAL

855 včetně DPH
modrá navy