Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Dokázal jste se někdy zanedbával oblečení v zimě a odešli jste do křížů? Nebo kalhoty padly do práce z boků? Jedná se o problémy, pro které má být ideální řešení použito nad výběr pracovních kalhotek s paprskem a traky. V první otázky je řešení takové, že paprskové kalhoty mají ve většině případů látku pro upevnění k výšce lopatu. Tato látka chrání kříž před studenou teplotou. Může snadno odpovědět na druhou otázku. Traks. Nastavitelné pruhy míří od pasu, poward ramena nahoru. Traky vám jistotu, že kalhoty nespadají.
Vhodný materiál
Určitě byste ocenit funkční kalhoty odolné vůči více faktorům. Vyhledejte proto kalhoty z horní vrstvy z polyestru a vnitřní izolované vrstvy (např. Fleece). Polyester, jak se horní část materiálu poskytne kalhoty odolnost vůči rozložení vody a zároveň proti větru. Vnitřní teplá hlava bude udržovat vaše nohy teplé. Většina pracovních kalhotců má zpevněný materiál v oblasti kolen . Některé jsou specifické a tvarované šití, které zajišťuje snadnější skákání na kolenou. V ideálním případě dvojnásobná výsev po celé délce, která chrání kalhoty ze spánku nebo trhání, zejména u namáhaných částic, jako jsou kolena nebo sed.

Barva kalhot se nezáleží na tom, zda je reflexní kalhoty , musí být předmětem standardů ( en ISO 20471 z roku 2013 , volitelně en 471 + A1 od roku 2007 nebo Dokonce starší EN 471: 2003) a postarejte se o míru fluorescenčního materiálu. Stupeň distribuuje reflexní pracovní oděvy podle viditelnosti a jasu. Třetí stupeň je nejvyšší stupeň viditelnosti při zhoršených podmínkách a odrážejí světlo z tohoto materiálu. Toto oblečení lze vidět ze vzdálenosti až 200 metrů .
podrobnosti
Velmi dobrá licenční platforma kvalitních pracovních kalhot jsou kovové zipy a knoflíky . Kapsy jsou také důležitou součástí pracovních kalhot. Potřebný nástroj nebo telefon můžete odložit do šarže. Množství lepších kalhot má klíče nebo jiné nástroje na kalhotách. Traks jsou hlavní postavou v této kategorii v epizodě. Je možné je nastavit podle vaší délky, abyste mohli dát své kalhoty jako konečný.

Profi Win pracovní kalhoty patří mezi naše nejoblíbenější kusy. jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu v kombinaci polyestrus s pozměňovacím návrhem bavlny . Jsou izolovány, takže jsou pro zimní a chladné počasí. Mají traky s nastavitelnou délkou a až 6 kapes, které uložíte nádobí. Na kolenou kapsy můžete vložit chrání kolena a změkčete tlak v nich.

Nejprodávanější zboží
Zimní montérky HARD BLUE

Zimní montérky HARD BLUE

Zimní montérky HARD BLUE Normy: EN ISO 13688: 2013, EN ISO 12947-2: 2016, RS22301: 2018, RS22302: 2018, RS22303: 2018 Materiál: Vrchní materiál 65% polyester,…
572 včetně DPH
Zimní pracovní kalhoty s náprsenkou BTC

Zimní pracovní kalhoty s náprsenkou BTC

Zimní pracovní kalhoty s náprsenkou BTC Normy: EN340 Materiál: Svrchní materiál 100% polyester s PVC zátěrem - voděodolné Zateplení 100% polyester 130 g /…
503 včetně DPH
Kalhoty pracovní SMART WIN

Kalhoty pracovní SMART WIN

Kalhoty pracovní SMART WIN Materiál: Svrchní materiál 65% polyester, 35% bavlna 250 g / m² Zateplení 100% polyester 180 g / m² Podšívka 100%…
692 včetně DPH

Zobrazuji všech 19 výsledků

Zimní pracovní kalhoty s náprsenkou BTC-HI

525 včetně DPH
modrá navy

Zimní montérky HARD BLUE

572 včetně DPH
modrá royal

Zimní montérky s laclem HARD GREEN

572 včetně DPH
zelená kelly

Zimní reflexní nepromokavé kalhoty PRO HiVis YELLOW

592 včetně DPH
žlutá

Zimní reflexní nepromokavé kalhoty PRO HiVis ORANGE

653 včetně DPH
oranžová

Kalhoty pracovní SMART WIN

692 včetně DPH
červená
modrá royal
šedá heather
zelená kelly

Zimní montérky s laclem PROFI NAVY WIN

692 včetně DPH
modrá navy

Zimní kalhoty s laclem SMART PRO WIN

777 včetně DPH
šedá heather

Zimní montérky s laclem PROFI COOL WIN

787 včetně DPH
hnědá
modrá royal
zelená bottle

Zimní montérky s laclem SMART ROYAL

855 včetně DPH
modrá navy

Zimní reflexní kalhoty s laclem VIZWELL JK113

1,038 včetně DPH
oranžová
žlutá

Pracovní kalhoty s laclem NEWAGE brown

1,070 včetně DPH
hnědá

Zimní pracovní kalhoty SMOG s laclem

1,154 včetně DPH
šedá heather

Zimní reflexní kalhoty PROFI HiVis

1,164 včetně DPH
červená
oranžová
žlutá

Pracovní kalhoty s laclem NEWAGE navy

1,673 včetně DPH
modrá navy

Zimní reflexní pracovní kalhoty PORT WIN

739 včetně DPH
oranžová
žlutá

Zimní montérky s laclem PROFI DARK WIN

1,139 včetně DPH
šedá charcoal

Zimní montérky HARD GREY

557 včetně DPH
šedá charcoal

Zimní pracovní kalhoty s náprsenkou BTC

503 včetně DPH
modrá navy