Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Termoprot je nejtěžší izolační vrstva, která slouží jako kryt pro kůži. Obvykle známe o tepelném pořadí, abychom řekli, že vás neustále udržuje suchý a udržet si optimální tělesnou teplotu. Je to opravdu užitečné ve venkovních aktivitách, jako je turistika, běh, lov nebo různé venkovní sporty. Rozhodně se nebojte se oblékat s naprosto běžnými aktivitami – jednoduše v každé situaci, kdy také potřebujete zůstat suchý a teplý ve fyzickém výkonu.
materiál
Funkčnost je nejdůležitější funkčnost v tepelné. Dávají mu syntetické materiály, které jsou hlavně kombinovány do skutečně odolného materiálu. Polyester je odolný a odolný umělý materiál, který je odolný vůči větru a mikroorganismům. Vyrábí se z ropy, a proto rychle schne. nylon nabízí vysokou pevnost a odolnost vůči Odry a roztrhané. Je lehký a příjemný dotýkat se, ale je také známý z důvodu schopnosti vyrábět statický náboj. Je tedy v kombinaci s jinými materiály pro odstranění tohoto oblečení vlastnictví. elastan , jinak i spandex je syntetický vlákno s vynikající pružností. Žádné poškození nemůže být zataženo až 5krát s . Kromě toho je to velmi lehké, neotáčejí se a je příjemný dotýkat se.

Vrstvy, které se používají k oblékání na termální hadice, patří především z přírodních materiálů. Slouží sání potu, které prochází syntetickým materiálem spodní tepelné izolační vrstvy. bavlna je pohodlná, pevná a snadno se udržuje.
Správný termoprot
Kromě vhodného materiálu, který by měl být vzduchem a pochybnost, je důležité myslet na jiné funkce, které by mělo mít správné tepelné právo. Řez je velmi důležitý, zejména že termoprot by měl kopírovat tělo . To znamená, že Čím atraktivnější je řez, tím pohodlnější budete cítit . Pokud jde o řezy, v zimě určitě preferují řezy s dlouhými rukávy nebo termo kalhoty po kotníku. Velké oblíbené jsou také modely s plochými švy, které netlačí a nakrájíme do těla. Takové švy mohou být vyloučeny jakýkoliv pohyb.
doporučení
Termo Práce je 100% polyester. Poskytuje optimální tělesnou teplotu, pohodlí a nezpůsobuje podráždění kůže v důsledku speciálního žebrovaného textilu, který je příjemný dotýkat se. Kompletní sestává z dlouhého rukávu a spodního tričku.

Brubeck krátkodobě rukávy tričko je vyrobeno s bezproblémovou technikou s velmi odolnou dvojitou vrstvou. Vnitřní vrstva odtoková vlhkost a udržuje optimální teplotu kůže, zatímco vnější vrstva se vypařuje pot a působí jako termostat. Je ideální pro cyklisty, běžci nebo jakoukoliv fyzickou aktivitu na teplejší dny.

 

Nejprodávanější zboží
Pracovní oblek komplet TERMO

Pracovní oblek komplet TERMO

Pracovný oblek komplet TERMOMateriál:100% polyester 170 g/m²Vlastnosti:- Termoaktívna spodná bielizeň- Zaisťuje optimálnu telesnú teplotu a pohodlie pri nosení- Vďaka špeciálnej rebrovanej štruktúre príjemnej na…
352 včetně DPH
Termospodky a termonátělník komplet WARM

Termospodky a termonátělník komplet WARM

Termospodky a termonátělník komplet WARM Materiál: 65% nylon, 30% polyester, 5% spandex Vlastnosti: - Termoaktivní spodní prádlo - Zajišťuje optimální tělesnou teplotu a pohodlí…
622 včetně DPH
Pracovní termo spodky SMART

Pracovní termo spodky SMART

Pracovní termo spodky SMARTNormy: EN340Materiál:Materiál 65% polyester, 35% bavlna 230g/m2Vlastnosti:- Vyrobeno z materiálu, který má specifickou strukturu, poskytuje teplo a zároveň nepropouští zimu- Bavlna na…
226299 včetně DPH

Zobrazuji všech 11 výsledků

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750

Pracovní termo spodky SMART

226299 včetně DPH
černá
modrá navy

Pracovní termotriko BERGEN

488 včetně DPH
černá

Pracovní termospodky BRUBECK

590 včetně DPH
černá

Termo aktivní spodky BRUBECK® Thermo Protect

724 včetně DPH
černá

Pracovní termotriko BRUBECK

764 včetně DPH
černá

Pracovní spodní prádlo boxerky SMART 3KS

260 včetně DPH
černá

Pracovní nátělník termo SMART

273292 včetně DPH
bílá
černá
modrá navy

Pracovní termospodky BERGEN

346 včetně DPH
černá

Termospodky a termonátělník komplet WARM

622 včetně DPH
černá

Termo triko s krátkým rukávem BRUBECK

667 včetně DPH
černá

Pracovní oblek komplet TERMO

352 včetně DPH
černá