Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Svařování je specializovaná pracovní činnost, která vyžaduje nejen dovednosti a znalosti, ale absolvování odborné zkoušky. Kromě toho je také nutné přemýšlet o profesionálním vybavení svářečů, který zahrnuje odpovídající svařovací obuv . Boty pro svářeče jsou přizpůsobeny nejen pohodlně, ale zároveň nezvyšují riziko zranění práce.
ideální pracovní obuv pro svářeče
Práce svářeče přináší více zdravotních rizik. Nadměrné zátěž očí, rychle mění světelné podmínky a vysoké hladiny UV záření. Zároveň je plyn a kouř nadměrné během svařování, které mohou mít nepříznivé účinky na respirační cesty. Svařování je také spojeno s rizikem popálenin a proto musí být svařovací oděv dostatečně přizpůsoben. Svařovací obuv kvality tak zahrnují bezpečně svařování.

Ideální workshop pro svářeče by měl být Vysoká teplota a vysoká teplota Měly by mít také antistatickou léčbu a kromě jejich bezpečnostních vlastností poskytnout svářeč s dostatečnou rychlostí pohodlí. Během svařování tak nenechávejte nic do náhody a kromě kvalitního svařovacího masky a oděv také poskytuje dobré svařovací obuv. Připravili jsme přehled jednotlivých modelů a souhrn jejich nejdůležitějších výhod.
boty svařovací kotník
Svařovací boty po kotníku je tradiční volbou, která bude ideálním doplňkem vašeho svařovacího oděvu. Bez nich můžete vybrat bezpečnostní prvek. Tak, můžete mít zesílený náraz s nárazem odolným . Důležitou součástí je protiskluzová podešev odolný vůči benzenu a oleji, který má extra antistatickou léčbu.

Vynikajícím příkladem cenově dostupných a certifikovaných svařovacích bot jsou kotníkové boty kategorie S1 nabízející vyvážené bezpečnostní a komfortní poměr. Tyto svařovací boty splňují požadavky EN20345 a EN20344.
svařovací obuv kategorie S3
Bezpečnostní svařovací obuv S3 nabídne maximální ochranu . Velkou výhodou je anatomický tvar vnitřní vložky, která vám poskytne dostatečnou podporu během nejnáročnějších pracovních dnů. Můžete také počítat s prodyšnou podšívkou s potem a předcházet pachům. Ale co je nejdůležitější, když se svařovací boty S3 mohou být plně spoléhat na ocelový hrot a bezpečnostní ocelovou vložku.

V naší nabídce svařovacích bot, samozřejmě nemohou chybět „silné> bez kovů boty , tj bez kovových povrchů. Kromě ovládání a odolného špičky ve vybraných modelech se můžete také spolehnout na speciální HRE podešve, který odolává kontaktní teplotě až 250 ° C. Pro profesionální svařovací boty jste si jisti, že vaše noha bude dokonale izolována před sálavým teplem.
Vyberte boty pro svařování s námi
Navrhli jsme naši svařovací boty nabídku na výběr z toho opravdu všem – příležitostný svářeč a profesionální, pro kterého svařování je každodenní záležitost. Vyberte si s námi svařovací boty Základní kategorie SB, ale bezpečnostní boty S3 a chránit své zdraví při svařování opravdu efektivní.

Nejprodávanější zboží
Svářečská obuv ALFAWELD SB

Svářečská obuv ALFAWELD SB

Svářečská obuv ALFAWELD SB Normy: EN ISO 20345: 2011, EN20344 Materiál: Svršek z hovězí kůže Podrážka z dvojitého polyuretanu Vlastnosti: - Protiskluzová podrážka -…
777 včetně DPH
Pracovní kožené kotníkové kozačky ALFAWELD S1

Pracovní kožené kotníkové kozačky ALFAWELD S1

Pracovní kožené kotníkové kozačky ALFAWELD S1 Normy: EN ISO 20345: 2011, EN20344 Materiál: Vyrobeno z hovězí kůže Podšívka z materiálu Cambrelle podrážka z polyuretanu…
588 včetně DPH
Pracovní obuv COFRA® TAGO S3

Pracovní obuv COFRA® TAGO S3

Pracovní obuv COFRA® TAGO S3 Normy: EN ISO 20345: 2011, EN20344 Materiál: Svršek z vodotěsné kůže Podrážka z polyuretanu Vlastnosti: - Podšívka z prodyšné…
1,133 včetně DPH

Zobrazuji všech 7 výsledků

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750