Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Déšť při práci dokáže být velmi nepříjemným společníkem. Chcete-li předejít snížené pracovní aktivitě, ochraňte se před ním ve funkčních pracovních kalhotách do deště. Kromě toho, že jsou perfektně odolné vůči vodě, mají i řadu dalších benefitů, které jistě uvítáte. Nechte si od nás poradit s jejich výběrem.
materiál
Aby vás kalhoty před deštěm ochránili na maximum, musí být ze syntetického materiálu. Jedním z nich je například polyester . Je to syntetický netkaný materiál vyrobený z ropy. Je méně mačkavý no za to dostatečně ohebný. Má skvělou odolnost vůči vodě a mikroorganismům. Velmi oblíbeným materiálem je také polyetylén . Je dostatečně pevný na to že se jedná o tenký materiál. Má dostatečnou odolnost vůči vodě a větru. Naleznete také kalhoty z materiálu kombinovaného s PVC . Ten dodává bundě ještě vyšší dávku nepromokavosti. Některé modely mají voděodolné pogumované zátěry na vrchní straně kalhot.
jiné benefity
Netřeba zmiňovat výhody kombinovaných materiálů. Ty jsou obohaceny o funkčnost obou materiálů, čímž kalhotám dávají vyšší dávku odolnosti. Některé modely mají zapínání na zip, jiné na těle drží díky elastické gumičce v pase. Střihy jsou převážně volnější, aby v nich měl člověk dostatek pohybu. Kapsy jsou převážně na bocích kalhot. Podlepené švy jsou odolným prvkem kalhot proti promoknutí.
doporučení
Nepromokavé pracovní kalhoty Kyril jsou skvělou možností do deště. Mají kombinovaný materiál PVC a polyesteru, a právě proto jsou výtečně odolné vůči vodě a mikroorganismům. Mají střih na šle s náprsenkou a dokážete si je proto nastavit na ideální délku. Druky v dolní části nohavic vám zaručí přiléhavější střih v oblasti kotníků.

Reflexní pracovní kalhoty do deště Feuer jsou nejlepší volbou pro pracovníky na cestách. V nepříznivém počasí váš ochrání před deštěm a dostatečně zviditelní během dne, noci, za soumraku či svítání. Mají polyuretanový povlak, díky kterému jsou kalhoty vodotěsné. Reflexní pruhy 3M na lýtkách kalhot splňují normy EN 471, EN 343 a EN 340. Pokud se chcete chránit na cestě o něco více, prohlédněte si nabídku ostatních reflexních oděvů do deště , se kterými zviditelníte celé vaše tělo.

Kalhoty do deště VIZWELL JK07 v tmavěmodré barvě jsou vyrobeny ze 100% -ního polyesteru obohacené o polyuretanovou vrstvu Oxford300D . Kalhoty jsou voděodolné a paropriesputné. V pase je elastický stahovač a štěrbiny umožňující přístup k kapsám. Dolní část si lze zapnout na patentky.

V případě vyšší ochrany během deště si nezapomeňte prohlédnout nabídku pracovních plášťů nebo nepromokavých kompletů .

Nejprodávanější zboží
Pracovní kalhoty nepremovaké KYRIL

Pracovní kalhoty nepremovaké KYRIL

Pracovní kalhoty nepromokavé KYRIL Normy: EN 340 - kalhoty deště - 30% PVC, 70% polyester - zabalené v sáčku - Možnost nastavení délky -…
126 včetně DPH
Kalhoty do deště VIZWELL JK07

Kalhoty do deště VIZWELL JK07

Kalhoty do deště VIZWELL JK07 EN 343 voděodolnost a paropropustnost třída 3-2. - Vyrobeno z materiálu: 100% polyester Oxford 300D povrstvené polyuretanem - Elastický…
281 včetně DPH
Reflexní nepromokavé kalhoty VIZWELL JK07

Reflexní nepromokavé kalhoty VIZWELL JK07

Reflexní nepromokavé kalhoty VIZWELL JK07 norma: EN340, EN471 třída materálu 1-2 , EN 343 voděodolnost a paropropustnost třída 3-1. - kalhoty do deště s…
281 včetně DPH

Zobrazuji všechny 4 výsledky

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750