Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Déšť v práci může být velmi nepříjemný společník. Aby se zabránilo snížené pracovní činnosti, chráňte před ní ve funkčních kalhotách k dešti. Kromě toho, že jsou perfektní vodní odolné, mají také řadu dalších výhod, které jste jistě přivítali. Poradíme jim jejich výběrem.
materiál
Aby bylo možné chránit kalhoty na maximum, musí být ze syntetického materiálu. Jedním z nich je například Polyester . Jedná se o syntetický netkaný materiál z oleje. Je to pro to méně ohýbáno. Má velkou odolnost vůči vodě a mikroorganismu. Velmi populární materiál je také polyethylen . Je dostatečně silný, aby byl tenký materiál. Má dostatečnou vodu a odolnost proti větru. Najdete také kalhoty z materiálu v kombinaci s PVC . To dává bundu i vyšší dávku vodotěsného. Některé modely mají vodotěsné gumové stanice na vrcholu kalhot.
Ostatní výhody
Je třeba zmínit výhody kombinovaných materiálů. Ty jsou obohaceny funkčností obou materiálů, kalhoty poskytují vyšší dávku odolnosti. Některé modely mají zip upevnění, jiní na těle drží elastickou gumu v pase. Řezy jsou hlavně volně, aby v nich měly dostatek pohybu. Kapsy jsou převážně po stranách kalhot. Sypané švy jsou odolný prvek kalhot proti smáčení.
doporučení
Vodotěsné pracovní kalhoty Kyril jsou skvělý výběr deště. Mají PVC a polyesterový kombinovaný materiál, a proto jsou vynikající vodotěsné a mikroorganismy. Řezané na rovnátka s paprskem a proto je mohou nastavit na ideální délku. Cvoky na spodní části kalhot zaručí snugler řez v oblasti kotníku.

Reflexní pracovní kalhoty do deště feuer jsou tou nejlepší volbou pro pracovníky na silnici. V nepříznivém počasí chrání před deštěm a viditelností na den, noc, za soumraku nebo svítání. Mají polyuretanový povlak, který činí kalhoty vodotěsné. Reflexní pásy 3m na kalhoty kalhoty splňují standardy EN 471, EN 343 a EN 340. Pokud chcete chránit na cestě o něčem více, procházejte nabídku jiných reflexních oděvů k dešti, s nimiž děláte celou viditelnost těla.

Deště kalhoty verswell JK07 v tmavě modři jsou vyrobeny ze 100% polyesteru obohaceného polyuretanovým vrstvou Oxford300D. Kalhoty jsou vodotěsné a pára. Pas je elastický puller a sloty, které umožňují přístup k kapesám. Spodní část může být zapnuta, aby se zachytila.

V případě vyšší ochrany během deště nezapomeňte zkontrolovat nabídku workshopů nebo vodotěsných setkání.

Nejprodávanější zboží
Pracovní kalhoty nepremovaké KYRIL

Pracovní kalhoty nepremovaké KYRIL

Pracovní kalhoty nepromokavé KYRIL Normy: EN 340 - kalhoty deště - 30% PVC, 70% polyester - zabalené v sáčku - Možnost nastavení délky -…
126 včetně DPH
Kalhoty do deště VIZWELL JK07

Kalhoty do deště VIZWELL JK07

Kalhoty do deště VIZWELL JK07 EN 343 voděodolnost a paropropustnost třída 3-2. - Vyrobeno z materiálu: 100% polyester Oxford 300D povrstvené polyuretanem - Elastický…
315 včetně DPH
Reflexní nepromokavé kalhoty VIZWELL JK07

Reflexní nepromokavé kalhoty VIZWELL JK07

Reflexní nepromokavé kalhoty VIZWELL JK07 norma: EN340, EN471 třída materálu 1-2 , EN 343 voděodolnost a paropropustnost třída 3-1. - kalhoty do deště s…
378 včetně DPH

Zobrazuji všech 5 výsledků

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750