Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Příležitostně se stane, že vám dá kalhoty nesedí, jak by měly. Jsou zdarma v pase, a proto si vyberete alternativu, která je udržuje na místě v jakékoli práci. Pásy jsou v tomto případě nejvhodnější volbou, jak si vybrat pás, který bude trvat namáhavou pracovní akty a několik hodinových skořápek? Podívejme se, co stojí za kvalitu taktických pásů nebo případů.
Co vzít v úvahu?
Nejdůležitějším faktorem při výběru pásu je jeho délka a šířka . Nedodržení si jednoduše vybrat jako pás, který nosíte normálně ve svých kalhotách. Když je šířka pásu nutné zohlednit velikost patch na kalhotách, které potřebují . Ne vždy být dostatečně velké, aby se vešly silnější pás. Jak najdete velikost útoku? Vezmete pravítko a změřte vnitřek kočička z jeho stehů. Také nezapomeňte rezervovat kvůli tloušťce pásu. A vydržet vás dlouho, preferují ocelové nebo kovové přezky.
kožené pásy
kůže je jedním z nejstarších materiálů, které dnes používáme. Je to kvalitní materiál, který trvá dlouho díky své síly a přirozeně odolává požáru . Při příležitosti může být citlivá na náhlé změny teploty a vlhkosti okolí. V takových podmínkách může trochu ztratit z jejich barvy. Ale stále můžeme říci, že ani jeho pravidelná nošení není ztracena na kvalitě, na rozdíl od imitace kůže – kůže.

chytrý kožený pás je vyroben z hovězího 2,7 – 3 mm tlustý. Je potažen ochrannou vrstvou. Jeho rozměry jsou 120 x 6 cm. Má ocelovou sponu se dvěma příčnými klíny. Ruční pásek je dlouholetý a trvá mnoho dní. V užším dimenzi, tj. 120 x 4 cm máme kožený pracovní list inteligentní .

černá kožený pás je potažen ochranným polyuretanovým povlakem z vrcholu. Jeho rozměry jsou 125 x 4,5 cm. Přepínání na kovový svorek spolu s kovovou výztuží bude dodržen pás po celý den bez obav z výdajů. Asi jedna třetina pásu se skládá z dekorativních švů v barvě samotného pásu.
Textilní pásy
Husté tkaní jak přírodní, tak syntetický materiál dodává pevnost a trvanlivost. Tato technika lze nalézt v naší nabídce pásů ze speciální bavlny, polyesteru nebo polypropylenu. Upevnění je různorodý – z kovové přezky, přes plastovou přezku ke dvojitému sponu. kvalitní pracovní síla pro šedou je vyroben z plátno bavlny. Jeho rozměry jsou 130 x 3,8 cm. Díky kovovému sponu je možné nastavit individuálně svou délku. Je proto ideální pro různé typy znaků. vojenské kóje pásový taktický multicamo je polypropylenový pás s vzorem řasenky. Upevnění má trvanlivou a praktickou plastovou přezku. Jeho rozměry jsou 120 x 5,5 cm. Je možné nastavit jeho délku a nastavit ji na pás a kalhoty samotné.

Nejprodávanější zboží
Kožený pracovní opasek SMART

Kožený pracovní opasek SMART

Pracovní opasek, kožený. - Vyrobené z hovězí kůže tloušťky 2,7 - 3 mm potažený Pu ochrannou v RStV - Rozměry 120x4 cm - Má…
229 včetně DPH
Kvalitní pracovní opasek PROFI GREY

Kvalitní pracovní opasek PROFI GREY

Kvalitní pracovní opasek PROFI vyrobeny z materiálu bavlna Canvas kovová spona délka cca 130 cm šířka 3,8 cm možnost nastavení délky opasku
157 včetně DPH
Kožený pracovní opasek CLEVER

Kožený pracovní opasek CLEVER

Kožený pracovní opasek CLEVER Materiál: Vyrobeno z kvalitní hovězí kůže Tloušťka 2,7 - 3 mm Vlastnosti: - Rozměry: 120x6 cm - Má ocelovou sponu…
378 včetně DPH

Zobrazuji všech 6 výsledků

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750