Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Během jarního nebo podzimního počasí, déšť. Může být velmi nepříjemný při práci v práci. Před ním chrám své vodotěsné oblečení. Slova jako pracovní oděvy a vodotěsné jsou v této kategorii velmi blízko. Co musí pracovat oblečení déšť s reflexními vlastnostmi?
Oblečení musí splňovat individuální normy
Za prvé a především, péče, že mlha byla vytvořena během srážek. To je tento faktor snižuje viditelnost, a proto musí být dostatečně viditelný. Pozornost však musí být připsána normám, které musí splňovat toto oděvy, a to EN ISO 20471/2013 (Open CS 471 + A1 / 2007 nebo starší standard EN 471/2003 – jsou stále platné). Každá třída reflexních pracovních oděvů určuje, jaké prostředky je vhodné nosit je. Mají také definovanou požadovanou oblast reflexních prvků, jejich počet a komentář k oblečení.
Vhodný materiál
Ideální materiály pro déšť určitě doporučil polyester a polyuretan. Jejich hlavním úkolem je zabránit tomu, aby voda pronikla do materiálu. Pružnost je důležitá, pokud jde o pohyb. Vysoká pevnost materiálu zaručí odolnost proti oděru a trhání. Mnoho modelů má různé potěry ze syntetických látek, které dodatečně chrání oděv před vlhkostí a vodou.

Polyester je materiál vyrobený z oleje. Má úkol odpuzovat vodu a mikroorganismy. Díky tomu není příliš prodyšné, teplo izolované s vhodnou tepelnou vrstvou pod plášťem během chladných pracovních dnů.
Barvy materiálu
Je třeba dbát na to, aby vás viděl za deštivé počasí. Proto musí oděv mít zářivou barvu. Typické jsou žluté nebo oranžové. Ty vám dávají dostatek viditelnosti během dne. Reflexní prvky jsou důležité během temnoty. Retroflex proužky pro oděv jsou rovnoměrně rozmístěny na rukávech, pasu, stehnech nebo telatech. Tento materiál má šedou stříbrnou barvu během denního světla. Ve tmě, nejviditelnější přímým zářením. Světlo odrazí a stává se tak významně osvětlovat.
doporučení
Pracoviště Feuer je ideálním oděvem k deštivým počasím. Je od 100% mužského polyuretanového povlakového materiálu. Má páskové švy, které zabraňují vodě pod látky. Speciální řez na zadní straně poskytuje průtok vzduchu bez rizika vložky vody. Bunda je v souladu s EN471, EN343 a EN340.

Práce kompletní k dešti Tero oranžové v výrazné oranžové barvě je velmi polyuretan s polyesterovou vláken. Díky vysoké kvalitě, flexibilitě a síly je tato sada odolná proti oděru nebo trhání. Dostatečná prodyšnost poskytuje ventilaci na zadní straně a v podpaží. Hood zabudovaný do límce si můžete stáhnout v případě větrného počasí. Rukávy, pásové nebo kotníkové kalhoty lze také stáhnout na ideální šířku.

Nejprodávanější zboží
Reflexní komplet pláštěnka do deště RAINER

Reflexní komplet pláštěnka do deště RAINER

Reflexní komplet pláštěnka do deště RAINER 30 % PVC , 70 % polyester Sada zabalená v sáčku Reflexní pruh na hrudi a zádech a…
384 včetně DPH
Reflexní plášť do deště NERYL HIVIS

Reflexní plášť do deště NERYL HIVIS

Reflexní plášť do deště NERYL HIVISNormy: EN ISO 20471Materiál:65% polyuretan 35% PESPolyuretanová vodotěsná vrstvaVlastnosti:- Voděodolný plášť- Fluorescenční- Elastický a zároveň pevný- Reflexní pruhy- Tloušťka…
897 včetně DPH
Kalhoty do deště VIZWELL JK07

Kalhoty do deště VIZWELL JK07

Kalhoty do deště VIZWELL JK07 EN 343 voděodolnost a paropropustnost třída 3-2. - Vyrobeno z materiálu: 100% polyester Oxford 300D povrstvené polyuretanem - Elastický…
315 včetně DPH

Zobrazuji všech 14 výsledků

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750

Pracovní pláštěnka FEUER

842 včetně DPH
oranžová
žlutá

Reflexní plášť do deště NERYL HIVIS

897 včetně DPH
oranžová

Reflexní bunda do deště WADERS® 1010

960 včetně DPH
žlutá

Pracovní komplet do deště TERO FLUO

818 včetně DPH
žlutá

Pracovní komplet do deště TERO ORANGE

1,029 včetně DPH
oranžová

Reflexní komplet do deště TERO HiVis DUO

1,469 včetně DPH
žlutá

Kalhoty do deště VIZWELL JK07

315 včetně DPH
modrá navy

Reflexní nepromokavé kalhoty VIZWELL JK07

378 včetně DPH
oranžová
žlutá

Reflexní komplet pláštěnka do deště RAINER

384 včetně DPH
modrá navy
oranžová
žlutá

Reflexní kalhoty do deště FEUER

525 včetně DPH
oranžová
žlutá

Reflexní kalhoty do deště WADERS® 3040

724 včetně DPH
žlutá

Reflexní pláštěnka do deště VIZWELL JK67

944 včetně DPH
oranžová
žlutá

Reflexní komplet do deště TERO HiVis

1,469 včetně DPH
červená
oranžová
žlutá

Reflexní komplet do deště TERO HiVis BLUE

1,469 včetně DPH
oranžová
žlutá