Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Drobné boty na boty budou také stát v těch nejnáročnějších podmínkách. To vám nejen poskytne dokonalý komfort, ale také maximální ochranu nohy a to od prstů do píšťalky. Vysoká pracovní obuv Použijte přes řadu obyčejných, ale také speciální pracovní činnosti, které vyžadují závěrku podle příslušných standardů pracovních oděvů. Zjistěte si, jaké boty Tartar se můžete rozhodnout najít jejich nejdůležitější výhody a pokud je určitě nezapomenete.
Pracovní obuv bez ochranných prvků
Cenově dostupné a navíc velmi praktické vysoké pracovní obuv, které najdou jejich aplikaci v zimě. Vždycky tě uvidím, jestli potřebujete nohu, abyste chránili kotníky. Tak, v tomto směru, určitě nebudete tady s jinými botami. Shinescent workshoes jsou dokončeny v oblasti nad kotníkem, pro některé modely bot ještě pod kolenem.

V případě vysoké pracovní obuvi můžete také setkat se s polotuhými botami – obuv označené boty jsou některé kompromisy mezi konvenčními kotníkovými botami a vysokými štítovými botami, které končí téměř až k koleno. Pracovní obuv HedblowJob jsou snadněji a nabízejí srovnatelnou úroveň ochrany.

Použité boty jsou vhodné zejména pro chladičové prostředí, když jejich velké izolační vlastnosti a zvýšená odolnost. Pokud hledáte lesk na zimu, starejte se o boty s izolovanou vložkou a srst.
workshop štítu s ochranným hrotem s různými certifikovanými specifikacemi nebo s odolným hrotem a kovovým detailem
Pokud nechcete dělat žádné kompromisy při výběru holení boty, boty s odolným vřetenem a další kovovou aplikací. Zimní pistole vás nezklame ani v největších mrazech.

Obuv této podkategorie je vhodná pro celé spektrum pracovních činností, od průmyslu, prostřednictvím budov pro práci při velmi nízkých teplotách. Vynikající kvalitní podrážky s vysoce kvalitní polyuretanovou vrstvou. Její dno je pevné, těžší a odolné proti oděru. Naopak je vrchol měkký a pohodlný pro šel. Nenechte si ujít kompozitní, ale pro tuto osvětlenou vyztuženou páteř z kovového materiálu rozhodně neučiníte nebo antistatické nastavení a trvanlivé provedení horního materiálu odolného vůči pronikání vlhkosti. Při pohybu v rizikovém prostředí budete také ocenit ochranný stélka proti přípravku Prepachnut a podešev s protiskluzovou úpravou.

Můžete se spolehnout na boty z holeně bezpečnostní boty a s jakoukoliv úlohou, která vyžaduje maximální nasazení a koncentraci.
Hunter pracovní obuv
Hledáte rezistentní ochrannou obuv, který budete používat nejen v práci, ale i během volného času? Univerzální volba je ochranná boty lovec, která je určena pro náročné venkovní podmínky. Hunter oholil boty nejsou jen funkční, ale také stylové a oceňují je všechny, kteří se bojí drsné přírody.

Hunter Ochranná pracovní obuv je vyrobena z kombinace PVC a rezistentního syntetického materiálu, což je záruka mimořádná odolnost proti mechanickému poškození a vodě . Pracovní obuv z této kategorie vás také chrání od zimy. Ideální volbou pro všechny lesníky, rybáři, horary a lovci, krátký pro každého, kdo pracuje nebo hobby je úzce spjata s přírodou.

(používaná spíše „shin obuv“ – proto je také uvedeno několikrát v tomto tvaru)

Nejprodávanější zboží
Zimní pracovní obuv ALFAWIN LB OB

Zimní pracovní obuv ALFAWIN LB OB

Zimní pracovní obuv ALFAWIN LB OB Normy: EN ISO 20347: 2012 Materiál: Svršek z kvalitní hovězí kůže Podrážka z polyuretanu Vlastnosti: Zateplení kožíškem Vyjímatelná…
755 včetně DPH
Zimní bezpečnostní obuv ALFAWIN LB SB

Zimní bezpečnostní obuv ALFAWIN LB SB

Zimní bezpečnostní obuv ALFAWIN LB SBNormy: EN ISO 20345: 2011Materiál: Svršek z kvalitní hovězí kůže - voděodolná Podrážka z polyuretanuVlastnosti: - zateplená obuv- Zvýšená…
912 včetně DPH
Zimní pracovní obuv ALFAWIN LB S1

Zimní pracovní obuv ALFAWIN LB S1

Zimní pracovní obuv ALFAWIN LB S1 Normy: EN ISO 20345: 2011 Materiál: Svršek z kvalitní hovězí kůže Podrážka polyuretanová Vlastnosti: - Protiskluzová podrážka -…
824 včetně DPH

Zobrazuji všech 15 výsledků

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750

Bezpečnostní návlek na obuv pro návštěvníky AGE

525 včetně DPH
černá

Celoroční pracovní obuv ALFA HIGH SB

588 včetně DPH
černá

Zimní pracovní obuv ALFAWIN LB OB

755 včetně DPH
černá

Zimní pracovní obuv ALFAWIN LB S1

824 včetně DPH
černá

Bezpečnostní návlek na obuv pro návštěvníky

834 včetně DPH
černá

Zimní bezpečnostní obuv ALFAWIN LB SB

912 včetně DPH
černá

Dámská zimní pracovní obuv IGLOO

1,133 včetně DPH
modrá navy

Zimní obuv COFRA® URAL LB S3

1,258 včetně DPH
černá

Pracovní obuv vysoká POLICE LB SB

1,346 včetně DPH
černá

Pracovní boty zimní DRAGON® DIABLO SB

1,573 včetně DPH
černá

Zimní pracovní obuv COFRA® BERING LB S3

3,335 včetně DPH
černá

Pracovní obuv pilčícka COFRA® WOODSMAN AEP

2,444 včetně DPH
černá

Zimní pracovní obuv BLACK WIN

676 včetně DPH
černá

Zimní pracovní obuv NORD S3

944 včetně DPH
černá

Zimní pracovní obuv PIONER

968 včetně DPH
modrá navy