Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Pracovní holeňová obuv obstojí iv těch nejnáročnějších podmínkách. Poskytne vám nejen dokonalý komfort ale i maximální ochranu vaší nohy a to od konečků prstů až po píšťalu. Vysokou pracovní obuv využijete při celé řadě běžných ale i speciálních pracovních činností, které vyžadují obutí podle příslušných norem pro pracovní oděvy. Zjistěte, jaké holenní boty si můžete vybrat, v čem spočívají jejich nejdůležitější výhody a při jakých činnostech si je určitě nesmíte zapomenout.
Pracovní holeňová obuv bez ochranných prvků
Cenově dostupné a přitom velmi praktické vysoké pracovní boty, které si své uplatnění najdou v létě iv zimě. Sejdou se vám vždy, pokud potřebujete svou nohu chránit až nad kotníky. V tomto směru si je tedy s jinými botami určitě nespletete. Holenní pracovní obuv je zakončena až v oblasti nad kotníkem, u některých modelů bot dokonce těsně pod kolenem.

V případě vysoké pracovní obuvi se můžete setkat i s označením Poloholeňová obuv – takto označené boty jsou určitým kompromisem mezi běžnými kotníkovými botami a vysokými bércových botami, které končí téměř až při koleni. Poloholeňové pracovní boty se oproti nim obouvají snadněji a nabízejí srovnatelnou úroveň ochrany.

Holenní pracovní boty jsou vhodné zejména do chladnějšího prostředí, kdy naplno vyniknou jejich skvělé izolační vlastnosti a zvýšená odolnost. Pokud hledáte bércových obuv na zimu, určitě se poohlédněte po botách se zateplenou vložkou a kožešinou.
Holeňová pracovní obuv s ochrannou špicí s různými certifikovanými specifikacemi nebo s odolnou špičkou a kovovým detailem
Pokud nechcete při výběru bércových obuvi dělat žádné kompromisy, vsaďte na pracovní obuv s odolnou špicí a dodatečnou kovovou aplikací. Zimní bércové boty vás nezklamou ani v těch největších mrazech.

Obuv této podkategorie je vhodná pro celé spektrum pracovních činností, od průmyslu, přes stavby až po práci při velmi nízkých teplotách. Vynikají kvalitní podrážkou s kvalitní polyuretanovou vrstvou. Její spodní část je pevná, tvrdší a odolná vůči oděru. Vrchní část je naopak měkká a pohodlná pro chodilo. Nechybí jim kompozitní, no za to odlehčená zesílená špice z kovového materiálu, kterou rozhodne neprekopnete, případně antistatická úprava a odolné provedení vrchního materiálu odolného proti průniku vlhkosti. Při pohybu v rizikovém prostředí jistě oceníte i ochrannou vstielku proti propíchnutí a podrážku s protiskluzovou úpravou.

Na holenní bezpečnostní obuv se můžete spolehnout jednoduše vždy a při jakékoliv práci, která vyžaduje vaše maximální nasazení a soustředěnost.
Pracovní ochranná obuv Hunter
Hledáte odolnou ochrannou obuv, kterou využijete nejen při práci ale i během volného času? Univerzální volbou je ochranná obuv Hunter , které je určena do náročných outdoor podmínek. Hunter holení boty jsou nejen funkční ale i stylové a ocení je všichni, kteří se nebojí drsné přírody.

Ochranná pracovní obuv Hunter je vyhotovena z kombinace PVC a odolného syntetického materiálu, což je zárukou mimořádné odolnosti vůči mechanickému poškození a vodě . Pracovní obuv z této kategorie vás díky zateplení ochrání i před zimou. Ideální volba pro všechny lesníky, rybáře, myslivce a myslivce, zkrátka pro každého, koho práce či hobby je těsně spjato s přírodou.

(používá se spíše výraz „holenní obuv“ – proto je v textu i několikrát zmíněný právě v tomto tvaru)

Nejprodávanější zboží
Zimní pracovní obuv ALFAWIN LB OB

Zimní pracovní obuv ALFAWIN LB OB

Zimní pracovní obuv ALFAWIN LB OB Normy: EN ISO 20347: 2012 Materiál: Svršek z kvalitní hovězí kůže Podrážka z polyuretanu Vlastnosti: Zateplení kožíškem Vyjímatelná…
566 včetně DPH
Zimní bezpečnostní obuv ALFAWIN LB SB

Zimní bezpečnostní obuv ALFAWIN LB SB

Zimní bezpečnostní obuv ALFAWIN LB SBNormy: EN ISO 20345: 2011Materiál: Svršek z kvalitní hovězí kůže - voděodolná Podrážka z polyuretanuVlastnosti: - zateplená obuv- Zvýšená…
912 včetně DPH
Zimní pracovní obuv ALFAWIN LB S1

Zimní pracovní obuv ALFAWIN LB S1

Zimní pracovní obuv ALFAWIN LB S1 Normy: EN ISO 20345: 2011 Materiál: Svršek z kvalitní hovězí kůže Podrážka polyuretanová < / p> Vlastnosti: -…
598 včetně DPH

Zobrazuji všech 20 výsledků

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750

Dámské zateplené voděodolné kozačky SNOW

399 včetně DPH
modrá navy

Zimní pracovní obuv ALFAWIN LB OB

566 včetně DPH
černá

Celoroční pracovní obuv ALFA HIGH SB

588 včetně DPH
černá

Zimní pracovní obuv ALFAWIN LB S1

598 včetně DPH
černá

Bezpečnostní návlek na obuv pro návštěvníky AGE

629 včetně DPH
černá

Zimní pracovní obuv BLACK WIN

676 včetně DPH
černá

Bezpečnostní návlek na obuv pro návštěvníky

834 včetně DPH
černá

Zimní bezpečnostní obuv ALFAWIN LB SB

912 včetně DPH
černá

Zimní pracovní obuv NORD S3

944 včetně DPH
černá

Zimní pracovní obuv PIONER

968 včetně DPH
modrá navy

Dámská zimní pracovní obuv IGLOO

1,133 včetně DPH
modrá navy

Zimní obuv COFRA® URAL LB S3

1,217 včetně DPH
černá

Kotníková vojenská obuv Texar® STINGER 3/4

1,258 včetně DPH
hnědá

Pracovní obuv vysoká POLICE LB SB

1,346 včetně DPH
černá

Pracovní boty zimní DRAGON® DIABLO SB

1,453 včetně DPH
černá

Taktická vojenská obuv Texar® DESERT GHOST

1,676 včetně DPH
hnědá

Taktická vojenská obuv Texar® TXR 3 generace

1,736 včetně DPH
černá

Pracovní obuv pilčícka COFRA® WOODSMAN AEP

2,444 včetně DPH
černá

Zimní pracovní obuv COFRA® BERING LB S3

3,335 včetně DPH
černá

Taktická vojenská obuv Texar® STINGER

1,802 včetně DPH
hnědá