Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Svařování je extrémně nebezpečná činnost, která vás může ohrozit kdekoli na těle. To patří mezi nejnebezpečnější profese. Protipožární zástěry je proto oceňována ochranou přední části těla, zejména když svařování nebo Smith práce. Jaké zástěry máme v nabídce a jak si vybrat ten správný?
materiál
Nejdůležitější vlastnosti, které charakterizují materiál pro svařovací práce, je nehořlavost a antistatická hodnota . Je to proto, že když svařovací člověk zpracovává elektrostatický oblouk, který vytváří jiskry při kontaktu s kovem. Mohou snadno chytit hořlavé materiály. Zástěry lze nalézt ze dvou prioritních materiálů, z hrubé bavlny nebo kůže . To je v tomto případě je to hovězí štěpená kůže , která poskytuje dobrou ochranu proti váhám. Je to hrubý materiál, který vás chrání za tuto nebezpečnou práci. Výhody jsou také staré a roky autentizovaného materiálu, pohodlné opotřebení a tvarové stability nebo lehké. Hustá bavlna je v tomto případě upravena jako nevodivá, tj. Antistatická a také nehořlavá. V tomto případě Canvas vyniká trvanlivosti a trvanlivosti, jakož i nízké požadavky na údržbu .
řezy a detaily
Svařovací pracovní zástěry lze nalézt na různých délkách a šířkách . Proto si vyberte z obvodu výšky nebo pasu. V našem e-shopu najdete od 90 do 115 cm. Je také možné najít pracovní zástěry do pasu. Některé rovněž zástěné zástěry lze stáhnout a zároveň snižují přezky připevněné rukama. Některé mají také kapsy v pase a na paprsku.
doporučení
Svařovací kožená Profi Vynikající s plným řezem hrubé skotu kůže, na jedné straně potažené polyuretanovým povlakem. Nahoře a na pasu lze zapnout. Zástěra je vyrobena ze dvou částí, které jsou spojeny nitěmi a pokryté kůží. Nabízí vynikající ochranu proti jiskrám a stříkající roztavený kov. Stejná verze je také k dispozici kožená pracovní svařovací zástěra profi do pasu .

Svařovací kožené pracovní světlo Smart je zhruba 1,2 – 1,4 cm od hovězího masa. Je oblečeno přes krk a připevňuje se na suchý zip. Má 90 centimetrů a v obvodu 60 centimetrů. Je certifikován podle EN 13688, EN 11611 a EN 470-1.

Nezapomeňte si chránit celé tělo s odolným svařovací rukavice , rukávy nebo gamas , a priorita ochranný svařovací zámek , aby se zabránilo zranění a popálenin.

 

Nejprodávanější zboží
odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.