Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Proti dešti je nejlepší pomoc. Vodní havárie a nenarušuje čas strávený v přírodě, na ryby nebo lov. Kromě toho můžete snadno kombinovat se zelení v zemitých barvách. Jaký materiál je v boji proti vlhkosti a deště vynikající a jaké podrobnosti je dobré vzít v úvahu? Číst dál.
materiál
Nejlepší materiál je jasně syntetický. Voda nebo mikroorganismy nepřehánějí látkou a chrání vás před deštěm nebo jinými faktory. Nejčastěji se vyskytující materiály jsou PVC, polyester a polyethylen . PVC, také nazývaný polyvinylchlorid, je jedním z nejrozšířenějších umělých materiálů na světě. Jeho hlavní výhodou je vysoký odpuzování vody. V méně množství se používá k kombinování s polyesterem. Tento velký drží tvar oblečení, které proto neotáčejí a pak se vyschne do styku s vodou. Polyethylen je umělé netkané vlákno, které je extrémně flexibilní. Z tohoto materiálu najdete rvačku, která jsou lehká a tenká, ale zároveň extrémně odolná vůči vodě.
tahové prvky
Každý pravý déšť musí být, jak je jinak vybaven kapotou. Některé typy mají odnímatelnou kapuci. Pokud jde o rukávy, máme modely se dvěma druhy. Single jsou klasika, dosahující zápěstí, druhý rozšíří po laktu (styl poncho). Délka deště závisí na činnosti, kde ji budete nosit . Pro vyšší pohyb doporučujeme vybrat vodotěsný oděv kratší, vzhledem k zamyšlenému pohybu nohou, například pro pěší turistiku. Delší déšť, zejména ty, které se prodlužují od kolen a níže, mohou být použity pro nižší dávky. Pokud hledáte opravdu kvalitní oblečení v dešti, také preferují takové, které má například lepené švy, možnost odebrání v různých oblastech nebo ventilaci na zadní straně nebo podříznutí .

V kategorii vojenských chalup, jsme převážně navrženi v zemitých barvách nebo vzorech maskaramátoru. Nezapomeňme také připomenout velké množství řezu, pokud jde o délku deště zotomisu nebo rukávů. Existuje skutečně mnoho druhů z nás. Ať už hledáte celkově, PonCho nebo klasický mor.
doporučení
Pracovní sada do deště Otel se skládá z kalhotky a větrovka. Materiál je založen na větší části polyesteru v kombinaci s PVC. Na hrudi, zádech a nohy mají reflexní prvky, které vás vidí v tmavých nebo nepříznivých podmínkách. Má dostatek možností, jak stáhnout různé části oblečení, jako jsou rukávy, kalhoty nebo kapuce. Na vrcholu oděvu najdete dvě boční kapsy.

Cloak na déšť eryl Jsem vynikající chránit vás před deštěm díky švu švu z hlavy na kolena. Má zip a kapucí na límci. Lze jej stáhnout pomocí šňůrky, stejně jako rukávy pomocí čepů. Je k dispozici ve třech barevných verzích.

Nejprodávanější zboží
Pláštěnka do deště pracovní LEO Camuflage

Pláštěnka do deště pracovní LEO Camuflage

Pláštěnka do deště pracovní LEO Camuflage - komplet do deště kalhoty + blůza - 30% PVC, 70% polyester - Sada zabalená v sáčku -…
330 včetně DPH
Plášť do deště ERYL CAMOUFLAGE

Plášť do deště ERYL CAMOUFLAGE

Plášť do deště Eryl CAMOUFLAGE - plášť do deště - 30% PVC, 70% polyester - zabalený v sáčku - zapínání na zip + druky…
267 včetně DPH
Nepromokavá bunda PROS 616

Nepromokavá bunda PROS 616

Nepromokavá bunda PROS 616 zapínání na zip + lem na druky má kapuci, v rukávech manžety proti větru dvě boční kapsy vyrobené z nepromokavé…
944 včetně DPH

Zobrazuji všech 6 výsledků

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750