Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

V teplém letním počasí je vesta vhodná pro pohodlnost a dostatečnou ochranu těla. Taková vrstva oblečení je funkční i díky tomu, že vám do práce nelezou žádné rukávy. To, jaký materiál je vhodný vybrat nebo jaké vesty z naší nabídky doporučujeme se dočtete níže.
materiál
Vesta do letního počasí musí být dostatečně prodyšná, abyste v ní nepotily. Na tuto funkci je nejlepší bavlna. Ta může tvořit i menší část materiálu celé vesty. Dodá jí dostatečně mnoho prodyšnosti a odvodí vlhkost od těla. Bavlna je pohodlný, ale zároveň pevný materiál. Je to poměrně starý materiál co se týče původu, proto jsou jeho vlastnosti co se týče odolnosti mnohem menší oproti syntetickým materiálům.

Polyesterové vesty mají benefity v oblasti pevnosti a odolnosti vůči mikroorganismům a vodě, kterou drží na povrchu. Poylester je vyroben z ropy, proto jsou vesty z něj výborně odolné před oděrem a roztrháním, drží tvar a rychle schnou. Je výborné zvolit vestu z kombinace bavlny a polyesteru . Bavlna dodá vestě měkkost a pohodlnost, a polyester zvýší její odolnost vůči vodě či větru.
Detaily
Při letních vestách málokdy najdete stojící límec. Není tam proto, aby se vám v letním počasí nepotil zátylek a krk. Hlavní výhodou vest je opravdu jejich lehkost a pohodlnost. Případné kapuce či kapsy jsou na vestě vítány. Můžete si do nich odložit náčiní či malé drobnosti.

Co se týče počtu kapes a úložného prostoru, pracovní vesta MULTIPROFI je špičkou z naší nabídky . Oblíbí si ji nejeden šikovný kutil. Je z materiálu s vyšším obsahem polyesteru a hrubší bavlny. Ve spodní části vesty jsou šité kapsy z velmi silného a odolného materiálu. Má množství úchytů na šroubováky, francouzské klíče či ořezávací nožíky a kapsy na hřebíky, šrouby, metr či jiné příslušenství. S touto vestou budete mít u sebe veškerý potřebný inventář.

Tepláková vesta s kapucí AKTIV GREY je z měkkého teplákového materiálu. Větší část tvoří bavlna, která je trvanlivá a prodyšná. Má zapínání na zip, dvě boční kapsy a kapuci se šňůrkou na stažení. Pás a rukávy jsou ukončeny elastickým lemem, který zabraňuje vniknutí větru. Vesta je ideální do pracovního prostředí, ale i na turistiku, procházku či jiné venkovní sportovní aktivity.

Do této kategorie spadají i reflexní vesty z polyesterového materiálu. Jsou lehké a na těle jejich téměř neucítíte. Mají zapínání na suchý zip a dobře obšití. Vesty jsou v souladu s normou EN ISO 20471/2013 (popřípadě stále platnými staršími normami EN 471 + A1 / 2007 nebo EN 471/2003). Mají fluorescenční barvy (žlutá, oranžová, červená, zelená) a reflexní prvky. Dodají vám viditelnost přes den i noc, za soumraku či za svítání. Pokud hledáte vestu do pracovního prostředí nebo jako povinnou výbavu vašeho motorového vozidla, neváhejte si prohlédnout naši nabídku .

Nejprodávanější zboží
Reflexní pracovní vesta HiVis GNT

Reflexní pracovní vesta HiVis GNT

Reflexní pracovní vesta HiVis GNT normy: EN340, EN471 Výstražná vesta se dvěma vodorovnými reflexními pruhy . - 100 % polyester - Hmotnost 120 g…
53 včetně DPH
Reflexní pracovní vesta LUMI YELLOW

Reflexní pracovní vesta LUMI YELLOW

Reflexní pracovní vesta Normy: ENISO13688, ENISO20471 Materiál: 100% polyester Plošná hmotnost 120 g / m² Zapínání na suchý zip Ideální pro pracovníky na cestách…
47 včetně DPH
Reflexní vesta ALEXIS pracovní

Reflexní vesta ALEXIS pracovní

kategorie: II. normy: EN340, EN471 Výstražná vesta se dvěma vodorovnými reflexními pruhy . - 100 % polyester - Hmotnost 120 g / m2 -…
62 včetně DPH

Zobrazuji všech 15 výsledků

Reflexní pracovní vesta LUMI YELLOW

47 včetně DPH
žlutá

Reflexní pracovní vesta LUMI ORANGE

47 včetně DPH
oranžová

Reflexní pracovní vesta HiVis GNT

53 včetně DPH
oranžová
žlutá

Dětská reflexní vesta pracovní KINDER

54 včetně DPH
žlutá

Reflexní vesta ALEXIS pracovní

62 včetně DPH
oranžová
žlutá

Reflexní vesta CLASSIC 910

92 včetně DPH
oranžová

Dětská reflexní vesta pracovní ALEXIK

94 včetně DPH
oranžová
žlutá

Reflexní vesta se zapínáním na zip ALEXIS MESH

100 včetně DPH
žlutá

Reflexní vesta se zapínáním na zip ALEXIS DUO

179 včetně DPH
žlutá

Dámská vesta pro číšnice a servírky Adorno

362 včetně DPH
černá

Reflexní vesta s kapsami VIZWELL EN01

368 včetně DPH
oranžová
žlutá

Pánská číšnická gastro vesta Adorno

378 včetně DPH
černá

Pracovní vesta MULTIPROFI

811 včetně DPH
černá

Taktická nylonová vesta MOLLE

1,274 včetně DPH
černá
hnědá
zelená bottle

Pracovní vesta FENIX

413 včetně DPH
šedá charcoal