Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Práce v chladném počasí vyžaduje tělo teplé a pohodlí. Zima ovlivňuje kvalitu vaší práce a je proto nutné obléknout se tak, abyste pracovali dobře a předložíte plnou výkonnost. Takže je důležité zvolit správný materiál nebo řez. Pokračujte ve čtení a nechte nám poradit s výběrem ideální práce kalhot do zimního počasí.
Vhodný materiál
Určitě doporučujeme kalhoty z polyesteru do chladného počasí. jsou odolné vůči větru a mikroorganismu . Polyester je vyroben z oleje, a proto rychle suchý nebo voda nebo tání sníh absorbuje látku, ale drží na povrchu. Takové kalhoty jsou lehké a pevné, takže méně drtí. Velmi dobře izolovat tělesnou teplotu. Najdete zde kalhoty převážně v kombinaci bavlny a polyesteru s výhodami obou materiálů.

Většina pracovních kalhotců má zpevněný materiál v oblasti kolen . Některé jsou specifické a tvarované šití, které zajišťuje snadnější skákání na kolenou. Je ideální pro dvojité šití, které chrání kalhoty z odderu nebo trhání zejména ve stresových hrách, jako jsou kolena nebo sed.

Nezáleží na barvě materiálu tolik. Ale co reflexní kalhoty , musí být také předmětem standardu a měly by být vzaty do stupně fluorescenčního materiálu. V jakém stupni, které si vyberete, závisí na typu vašeho zaměstnání. Třetí stupeň je nejvyšší stupeň viditelnosti při zhoršených podmínkách a odrážejí světlo z tohoto materiálu. Muž oblečený v reflexním oblečení může být pozorován ze vzdálenosti až 200 metrů. viz naše zimní reflexní kalhoty Wardi Havis, které jsou vodotěsné, ale prodyšné. Oni jsou izolováni, takže jsou skvělou volbou pro silnice pracující v zimě a v nepříznivých podmínkách.
podrobnosti
Velmi dobré znamení kvalitní práce kalhoty jsou kovové zipy a knoflíky , které jsou odolnější vůči poškození. Kapsy jsou také důležitou součástí pracovních kalhot. Množství lepších kalhot má klíče nebo jiné nástroje na kalhotách. Na mnoha modelech můžete také najít gumový pás pro pohodlné oblečení. Pokud chcete mít něco sebevědomějšího, oslovte po vhodném pásu, zejména pokud nosíte těžší nástroje v kapsách nebo kohoutků.

Oblíbené Zimní kombinézy do Profi Dark Existuje 100% izolované kalhoty Ideální pro zimní počasí. Jsou velmi kvalitní a pevné materiály a další kapsy v oblasti kolen umožňují chránit kolena vložením chráničů kolen. body kolen chránit kolena a klečí na ně změkčit tlak.

Nejprodávanější zboží
Zimní monterky do pasu PROFI DARK zimní

Zimní monterky do pasu PROFI DARK zimní

Zimní montérky do pasu PROFI DARK zimníNormy: EN340Materiál:Vrchní materiál 65% polyester, 35% bavlna 270 g/m²Zateplení 100% polyester 130 g/m²Podšívka 100% polyester taft 190T 50…
1,060 včetně DPH
Zimní monterky do pasu PROFI COOL WIN

Zimní monterky do pasu PROFI COOL WIN

Zimní montérky do pasu PROFI COOL WINNormy: EN340Materiál:Vrchní materiál 65% polyester, 35% bavlna 270 g/m²Zateplení 100% polyester 130 g/m²Podšívka 100% polyester taft 190T 50…
629 včetně DPH
Zimní montérky do pasu PROFI NAVY zimní

Zimní montérky do pasu PROFI NAVY zimní

Zimní montérky do pasu PROFI NAVY zimní Normy: EN340, OEKO-TEX® Standard 100 Materiál: Svrchní materiál 65% polyester, 35% bavlna 270 g / m² Zateplení…
1,060 včetně DPH

Zobrazuji všech 13 výsledků

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750

Zimní monterky do pasu PROFI COOL WIN

629 včetně DPH
hnědá
modrá royal
zelená bottle

Zimní monterky do pasu PROFI COOL ROYAL zimní

629 včetně DPH
modrá royal

Zimní monterky do pasu PROFI COOL KELLY

629 včetně DPH
zelená kelly dark

Zimní montérky do pasu SMART ROYAL

692 včetně DPH
modrá navy

Zimní reflexní kalhoty do pasu VIZWELL JK187

818 včetně DPH
oranžová
žlutá

Zimní montérky do pasu PROFI NAVY zimní

1,060 včetně DPH
modrá navy

Zimní monterky do pasu PROFI DARK zimní

1,060 včetně DPH
šedá charcoal

Pracovní kalhoty s laclem NEWAGE brown

1,070 včetně DPH
hnědá

Zimní reflexní kalhoty PROFI HiVis

1,164 včetně DPH
červená
oranžová
žlutá

Zimní reflexní kalhoty WARDI HIVIS

1,227 včetně DPH
červená
oranžová
žlutá

Softšelové pracovní kalhoty VIZWELL JK398

1,304 včetně DPH
černá

Softšelové reflexní kalhoty VIZWELL JK425

1,321 včetně DPH
oranžová
žlutá

Pracovní kalhoty s laclem NEWAGE navy

1,673 včetně DPH
modrá navy