Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Při práci v zimě je oblečení nejdůležitější součástí vaší výbavy. Musí vám zajistit teplo a pohodlí pro vysokou efektivitu při práci. Je důležité tedy vybrat správný střih, materiál, zateplení či samotné provedení. Čtěte dále abyste se dozvěděli o vhodném materiálu či doporučeních od nás.
materiál
Do práce v chladných podmínkách je vhodné upřednostnit zateplené syntetické materiály, které si drží teplo a zároveň jsou odolné vůči větru či mikroorganismům . Volí se zejména polyester, který je vyroben z ropy. Ten rychle schne a voda se do něj neabsorbuje. Oblečení z něho je lehké, pevné a málo mačkavé. Velmi dobře izoluje tělesnou teplotu pod oblečením. V nabídce nejčastěji najdete soupravy s kombinovaným materiálem (bavlna + polyester) . Bavlna je starodávný materiál, který je skutečně pohodlný, ale nemá dlouhou trvanlivost a snadno se sperma. Proto bavlna dodá oblečení měkkost a pohodlnost, polyester naopak funkčnost, pevnost a stálost barev .

Na barvě zimní pracovní sady nezáleží, pokud se nejedná o ty reflexní. Důležité je, aby byly v souladu s normami o pracovním oblečení. Zvolit třeba také správný fluorescenční stupeň. Reflexní prvky jsou stanoveny v normách a určují v jaké velikosti a počtu mají na oděvu být. Pokud tedy pracujete někde, kde vás musí být vidět, měli byste sáhnout po zimním pracovním reflexním kompletu PORT WIN ve fluorescenční žluté nebo oranžové barvě . Je v souladu s normami EN340 a EN471. Syntetický svrchní materiál je obohacen o PVC zátěr , díky čemuž je pracovní komplet voděodolný. Je dostatečné zateplený díky hrubé podšívce s gramáží 160g / m ² . Nesmíme také zapomenout na reflexní prvky na ramenou, rukávech, hrudi, zádech či lýtkách. Má také dostatek funkčních kapes.
doporučení
Montérkové komplet SMART sestává ze zateplené bundy a kalhot s náprsenkou a šlemi. Je z hrubého materiálu kombinovaného z bavlny a polyesteru. Má středně teplou podšívku v obou částech setu. Disponuje několika funkčními kapsami na bundě i na kalhotách včetně kapes na náprsence. Některé kapsy jsou uzavřeny lemem se suchým zipem. Kalhoty vám budou držet díky gumě v pase, knoflíkem a nastavitelným trakt. Komplet je dostupný v několika barvách.

Pokud hledáte pouze jednu část z kompletu, zobrazte samostatnou nabídku zimních pracovních bund nebo kalhot . Nezapomínejte na teplo ostatních partií těla s pohodlnou zimní čepicí nebo pracovními rukavicemi .

Nejprodávanější zboží
Zimní montérkové komplet HARD WIN SHORT

Zimní montérkové komplet HARD WIN SHORT

bunda zimní HARD WIN SHORT + zateplené kalhoty HARD WIN
1,148 včetně DPH
Zimní montérkové komplet HARD WIN

Zimní montérkové komplet HARD WIN

bunda zimní HARD WIN + zateplené kalhoty HARD WIN
1,148 včetně DPH
Montérková komplet SMART

Montérková komplet SMART

kategorie: I. zateplené kalhoty. - vrchní materiál 65% polyester, 35% bavlna 250 g / m2 - zateplení 100% PES 180 g / m2 -…
1,290 včetně DPH

Zobrazuji všechny 4 výsledky

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750

Zimní montérkové komplet HARD WIN

1,148 včetně DPH
modrá royal
zelená kelly

Zimní montérkové komplet HARD WIN SHORT

1,148 včetně DPH
modrá royal
zelená kelly

Montérková komplet SMART

1,290 včetně DPH
Výběr možností

Pracovní komplet refelxný zimní PORT WIN

1,573 včetně DPH
oranžová
žlutá