Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Při práci v zimě jsou oblečení nejdůležitější součástí vašeho vybavení. Musí vám poskytnout teplo a pohodlí pro vysokou účinnost při práci. Je tedy důležité vybrat správný řez, materiál, izolaci nebo samotný design. Přečtěte si více, abyste se dozvěděli o vhodném materiálu nebo doporučeních od nás.
materiál
Pro práci v chladných podmínkách se doporučuje upřednostnit izolované syntetické materiály, které drží teplo a jsou odolné vůči větru nebo mikroorganismu . Zvláště je polyester vyroben z oleje. Rychle schne a voda neabsorbuje. Oděv je světle, pevná a malá kelímek. Je velmi dobře izolovaná tělesná teplota pod oblečením. menu nejčastěji najít soupravy s kombinovaným materiálem (bavlna + polyester) . Bavlna je starobylým materiálem, který je opravdu pohodlný, ale nemá žádnou dlouhou životnost a snadno spermie. Proto bavlna dává oblečení s měkkostí a pohodlí, polyesterem naopak funkčnost, pevnost a stabilitu barev .

Nezáleží na barvě zimní práce, pokud není reflexní. Je důležité být v souladu s normami pracovního oblečení. Vyberte si také správný fluorescenční stupeň. Reflexní prvky jsou nastaveny v normách a určují, jakou velikost a čísla musí být. Takže pokud pracujete někde, kde musíte být viděn, měli byste dosáhnout zimní pracovní reflexní doplňkové výhra ve fluorescenční žluté nebo oranžové . Je v souladu s normami EN340 a EN471. Syntetický špičkový materiál je obohacen PVC , což činí práci kompletní vodotěsné. Je nedostatečně izolován s hrubým podšívkou s gramáží 160g / m ² . Musíme také zapomenout na reflexní prvky na ramenou, rukávech, hrudníku, zádech nebo tele. Má také dostatek funkčních kapes.
doporučení
inteligentní se skládá z izolované bundy a kalhot s paprskem a traki. Je vyroben z hrubého materiálu v kombinaci z bavlny a polyesteru. Má středověký podšívku v obou sekcích. Má několik funkčních kapes na bundu a kalhoty včetně kapes na ortéhu. Některé kapsy jsou uzavřeny suchým zipem. Kalhoty vás udrží s gumou v pase, knoflíku a nastavitelným trakomem. Kompletní je k dispozici v několika barvách.

Pokud hledáte pouze jednu část kompletního, viz samostatný menu zimní pracovní desky nebo kalhoty . Nezapomeňte na teplo ostatních částí těla s pohodlným zimním víčkem nebo pracovní rukavice .

 

Nejprodávanější zboží
odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.