Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Můžeme říci, že vysoké teploty a intenzivní elektrický oblouk patří k denní svařovací práci. Mělo by být ve skutečnosti připraven na tuto práci, zejména výběrem vhodné svařovací bundy a dalších komponent.
Proč je speciální oblečení důležité?
Vzhledem k otevřenému požáru a elektrickému náboji zároveň se okupace svářeče řadí mezi ty nejnebezpečnější profese vůbec. Oheň nebo roztavený kov může při manipulaci s uvedenými prvky spalovat z ohně nebo roztaveného kovu. Speciální svařovací oblečení chrání jeho nositele z rizik tohoto okupace a eliminuje je, aby si udržely své tělo a život .

Speciální oděv je charakterizován vhodným materiálem nebo funkčností, podle uvedených standardů, které se musí splňovat. Obecné požadavky na výkonnost specifikuje standard en 13688 , který se zaměřuje na ergonomii, neškodné nebo určující rozměry oděvů a mnohem více. Standard en 11611 se zaměřením na svařovací oblečení, určuje minimální požadavky na pracovní oděv, který chrání jeho nositele z krátkých procesů s nebo podobnými procesy a relevantními riziky. Mezi další standardy zahrnují EN 1149-5 A en 13034
svařovací luk
Ne-hořlavost a antistaticita jsou nejdůležitější vlastnosti každého svařovacího oděvu . Je to proto, že když svařovací pracovník zpracovává elektrostatický oblouk, který současně vytváří jiskry. Ty se mohou snadno držet hořlavého materiálu a způsobit zranění. Materiály, ze kterých oděv pro svařovací činnosti zahrnují upravenou bavlnu nebo kůži. kůže poskytuje dobrou ochranu proti váhám v důsledku skutečnosti, že není vyrobena z vláken, na rozdíl od jiných materiálů . Má dlouhý život, ale raději ho nosíme v chladnějším počasí. Je to proto, protože kůže pod n’t dýchá, tedy vaše tělo potu a zahřívané na nesnesitelnou teplotu. Je to jen v letních měsících se může přemýšlet o vaší účinnosti a dovednosti v práci. Nezapomeňte, že se cítíte pohodlně a pohodlně v pracovním oblečení.
doporučení
Ne-hořlavý antistatický bavlněný bavlněný spektrum je vhodný pro svářeče a pro brusiva . Je vyrobena ze 100% bavlny a bude dokonale chránit vaše tělo před stříkajícím roztaveným kovem, popálenin, tepelným a UV zářením nebo při práci s elektrickým obloukem . Má tlačítka s překrývajícím se trimem a dvěma kapsami prsu. Ve srovnání se standardním modelem, nakrájíme tuto bundu prodlouženou a díky rukávům bez patentů se nebude konat ve spojení se svařovacími rukavicemi.

Svařovací kožená bunda Smart je vyrobena z vysoce kvalitní štípané skotské kůže. Řez bundu je orientátivně navržen tak, aby vyhovoval výšce pracovníka (170 – 182 cm) a také na obvodu hrudníku (112-126 cm). Límec sako je z vnitřní strany s jemným hadříkem, což vám umožní dráždit krk při pohybu.

Nezapomeňte na ochranu celého těla svařovací kalhoty , kvalitní boty nebo pevné svařovací rukavice .

Nejprodávanější zboží
Žáruvzdorná ochranná pracovní bunda TERMOIZOL

Žáruvzdorná ochranná pracovní bunda TERMOIZOL

Žáruvzdorná ochranná pracovní bunda TERMOIZOL Normy: PN-EN ISO 13688, PN-EN ISO 11612: 2015 (A1 B1 C3 D3 E3 F1), CE 1437 Třída ochrany :…
3,775 včetně DPH

Zobrazen jediný výsledek

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750