Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Rukavice z této kategorie lze využít při práci, turistice, lovu, rybaření, či airsoftu a paintballu. Jsou převážně z hrubého materiálu, čímž dodávají rukám skvělou ochranu před chladem či jinými nástrahami. V nabídce máme různá provedení na různé aktivity. Čtěte dál a nechte si poradit s výběrem rukavic přímo pro vás.
Taktické a kombinované rukavice
Kromě norem pro různé pracovní prostředí rukavice disponují různými funkcemi a benefity, které vám usnadní práci, zda zvýší ochranu vašich rukou. Většina rukavic z této podkategorie je vyrobena z vysoce kvalitní syntetické kůže v kombinaci s textilními, gumovými či silikonovými prvky . Převážně všechny rukavice mají zapínání na suchý zip v oblasti zápěstí pro lepší držení rukavice na dlani. Každý pár vyniká něčím specifickým, proto jsme pro vás vybrali ke srovnání dva druhy rukavic z naše nabídky.

Kombinované pracovní rukavice PERSEUS jsou vyrobeny z kvalitní syntetické kůže spolu s textilií. Pro lepší manipulaci s drobnými nástroji, tři prsty nemají konce špiček . Zádová část rukavic je vyrobena z elastického materiálu a na nejvíce namáhaných místech můžete najít neoprénovou vrstvu. Na dlani a koncích prstech je guma, která poskytuje dobré uchopení předmětů. V případě teplého počasí slouží froté materiál na palci na otření potu . Obecně jsou rukavice velmi trvanlivé a odolné proti opotřebení díky kvalitní kůži.

Taktické ochranné rukavice Tactical Gloves EAGLE jsou v souladu s mnoho normami , které umožňují jejich nosit i do rizikovějších pracovních prostředí. Vrch rukavic je vyroben ze strečové a syntetické kůže . Gumová vložka na Hanka poskytuje vyšší dávku ochrany před zraněními a odřeninami. Aby rukavice na dlaních seděli co nejlepší, rukavice jsou upraveny o suchý zip na zápěstí. Malé otvory na prstech vám zajistí, že se vám dlaně a prsty nebudou při práci potit a budou „dýchat“. Na vnitřní straně rukavic je dobré vyztužení. Kromě práce je možné je použít na sport, kolo, motorku, turistiku či paintball.
Zimní pracovní rukavice
V práci či na lovu je třeba mít ruce v teple, aby vám neomŕzali. Proto vsaďte na jistotu a zvolte zateplené rukavice s možností stažení na zápěstích, aby vám zpod nich neunikalo teplo. Rukavice převážně najdete z flísová či bavlněného materiálu.

Zimní pracovní rukavice Rozoy WIN jsou vyrobeny ze 100 % husté bavlněné tkaniny . Jsou ideální na práci, ale i na běžné použití. Také máte možnost je použít jako vložku do jiných rukavic , převážně větších a tenčích, které mají vyšší odolnost vůči oděru či manuálním nástrahám. I přes nízké ceně vám vydrží mnoho odpracovaných dní.

Fleecové textilní rukavice THINSULATE mají uvnitř zateplení, které slouží jako vynikající tepelná izolace. Gumička na zápěstí zaručí pohodlné nošení a díky vysoké kvalitě zpracování vám rukavice zaručí dlouhou dobu nošení.

Nejprodávanější zboží
Textilní zimní pracovní rukavice ROZO WIN

Textilní zimní pracovní rukavice ROZO WIN

Textilní zimní pracovní rukavice ROZO WIN normy: EN420 Teplé ochranné rukavice vyrobeno z husté tkaniny . - 100 % bavlna - Ideální pro práci…
31 včetně DPH
Flísové textilní rukavice zimní POLAR

Flísové textilní rukavice zimní POLAR

Flísové textilní rukavice zimní normy: EN420 Ochranné rukavice, fleecové. - Ideální pro práci , stejně pro každodenní nošení - použití i jako vložka do…
47 včetně DPH
Flísové textilní rukavice THINSULATE

Flísové textilní rukavice THINSULATE

Flísové textilní rukavice THINSULATE normy: EN420 Ochranné rukavice, fleecové, zateplené Thinsulate vložkou . - V zápěstí gumička - THINSULATE vložka poskytuje mimořádný komfort a…
103 včetně DPH

Zobrazuji všech 17 výsledků

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750

Textilní zimní pracovní rukavice ROZOFIN WIN

30 včetně DPH
černá

Textilní zimní pracovní rukavice ROZO WIN

31 včetně DPH
černá

Flísové textilní rukavice zimní POLAR

47 včetně DPH
černá
zelená bottle

Textilní rukavice pracovní flis CAMU

53 včetně DPH
maskáčová

Flísové textilní rukavice THINSULATE

103 včetně DPH
černá
zelená bottle

Kombinované pracovní rukavice HERCULES

236 včetně DPH
šedá heather

Kombinované pracovní rukavice PERSEUS

267 včetně DPH
šedá heather

Kombinované pracovní rukavice ATIC

283 včetně DPH
černá

Taktické rukavice Tactical Gloves ALFA

289 včetně DPH
zelená bottle

Kombinované pracovní rukavice AQULIA

307 včetně DPH
šedá heather

Kožené zimní pracovní rukavice GENTLEMAN

321 včetně DPH
černá

Kombinované zeteplené rukavice GRIZZLY

323 včetně DPH
černá

Kombinované pracovní rukavice PICTOR

336 včetně DPH
černá

Taktické rukavice bezprsté Tactical Gloves BUZZARD

399 včetně DPH
zelená bottle

Taktické rukavice ochranné Tactical Gloves EAGLE

494 včetně DPH
zelená bottle

Taktické rukavice ochranné Tactical Gloves HARPY

525 včetně DPH
maskáčová

Textilní rukavice pracovní THINSULULATE

103 včetně DPH
černá