Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Rukavice z této kategorie mohou být použity v práci, turistice, lovi, rybách nebo airsoft a paintball. Jsou převážně vyrobeny z hrubého materiálu, což dává rukou velké ochrany před chladem nebo jinou návnadou. V menu máme různé návrhy pro různé aktivity. Přečtěte si a nechte svou radu s výběrem rukavic přímo pro vás.
Taktické a kombinované rukavice
Kromě norem pro různé pracovní prostředí mají rukavice různé funkce a výhody, které usnadňují pro vás zvýšit ruce. Většina rukavic z této podkategorie je vyrobena z vysoce kvalitní syntetické kůže v kombinacích s textilní, gumovými nebo silikonovými prvky . Většinou všechny rukavice mají suchý suchý zip v oblasti zápěstí pro lepší ruku držící na dlani. Každý pár vyniká něčím konkrétním, takže jsme si vybrali, abyste porovnali dva druhy rukavic z naší nabídky.

Kombinované pracovní rukavice Perseus jsou vyrobeny z vysoce kvalitní syntetické kůže spolu s textilem. Pro lepší manipulaci s malými nástroji tři prsty nemají tipy konce . Zadní část rukavic je vyrobena z elastického materiálu a najdete neoprenovou vrstvu na nejvíce namáhaných místech. K dispozici je guma na dlani a koncích prstů, které poskytují dobré grasping položky. V případě teplého počasí, Terry materiál na palec . Obecně platí, že rukavice jsou velmi odolné a odolné proti oděru díky kvalitní kůži.

Taktické rukavice taktické rukavice Eagle jsou v souladu s mnoha normami, které jim umožňují nosit je do rizikového pracovního prostředí. kopec rukavic je vyroben z úkrytu a syntetické kůže . Gumová vložka na ubytovny poskytuje vyšší dávku ochrany před zraněním a abraze. Udržet rukavice na dlani jako nejlepší, rukavice jsou upraveny na suchý zip na zápěstí. Malé otvory na prstech zajistí, že budete se potit a prstem v práci a bude „dýchat“. Na vnitřní straně rukavic je dobrá výztuž. Kromě práce lze použít pro sport, kolo, motocykl, turistika nebo paintball.
Zimní pracovní rukavice
Při práci nebo na lov je nutné mít ruce v teple, aby ne. Proto budovat v jistotě a vyberte izolační rukavice se zvýšením na zápěstí, aby vám teplo. Většinou najdou rukavice z plyšového nebo bavlněného materiálu.

Zimní pracovní rukavice ROZO Win jsou vyrobeny z 100% tlusté bavlněné tkaniny . Jsou ideální pro práci, ale také pro běžné použití. Také máte možnost možnost používat je jako vložka do jiných rukavic , převážně větší a tenčí, která má vyšší odolnost vůči odvěru nebo ručnímu úskalí. Navzdory nízké ceně bude trvat mnoho dní.

Thinsulate hejna rukavice mají izolaci, která slouží jako vynikající tepelná izolace. Zápočet zaručí pohodlné opotřebení a díky vysoké kvalitě zpracování, rukavice zaručí dlouhou dobu.

Nejprodávanější zboží
Taktické rukavice Tactical Gloves HARPY

Taktické rukavice Tactical Gloves HARPY

Taktické rukavice Tactical Gloves HARPYNormy: EN ISO 21420:2018, RS21301:2018, RS21302:2018Materiál:Svršek vyrobený ze strečové textilieDlaň ze syntetické kůžeVlastnosti:- Taktické ochranné rukavice- Bez špiček prstů- Silikonový…
503 včetně DPH
Taktické rukavice Tactical Gloves ALFA

Taktické rukavice Tactical Gloves ALFA

Taktické rukavice Tactical Gloves ALFANormy: EN ISO 21420:2018, RS21301:2018, RS21302:2018Materiál:Svršek vyrobený ze strečové textilieDlaň ze syntetické kůžeVlastnosti:- Taktické ochranné rukavice- Zapínání na suchý zip…
289 včetně DPH
Taktické rukavice ochranné Tactical Gloves EAGLE

Taktické rukavice ochranné Tactical Gloves EAGLE

Taktické rukavice ochranné Tactical Gloves EAGLENormy: EN ISO 21420:2018, RS21301:2018, RS21302:2018Materiál:Svršek vyrobený ze strečové textilieDlaň ze syntetické kůžeVlastnosti:- Taktické ochranné rukavice- Bez špiček prstů-…
472 včetně DPH

Zobrazuji všech 9 výsledků

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750