Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Přesčasy a vytvořeny v nejnáročnějších podmínkách. Takže bychom mohli shrnout vojenské a lovecké boty, které zvládnou „držet krok“ v každých případech s vámi. Nezáleží na tom, zda jdete na náročný terén, nebo potřebujete maximální podporu na posuvných plochách. S těmito botami můžete plně řešit všechny fyzicky náročné činnosti prováděné v pracovních nebo volnočasových aktivitách.
vojenské boty do každého termíny
Vojenské boty mají různé formy, nejčastěji je to boty nad kotníky, které zajistí dostatečnou podporu a ochranu i v těch nejnáročnějších podmínkách. Venkovní vojenské obuv jsou navrženy tak, aby vydržely tlak na odolnosti abraze a také zejména ošetření. Taktické vojenské boty, které najdete v naší nabídce, je vyrobena z kombinace balistických nylonových a pravý kůže. Tato kombinace materiálů půjčuje vojenské boty nad kotníky mimořádnou rezistenci .

Uvnitř tam jsou vojenské boty jednoznačně na pohodlí. Takže neočekávejte, že žádná krutá nepříjemná obuv, která vám způsobí tlak. Vojenské taktické boty mají pohodlné polstrování, takže nohy nebudou ublížit po pochodu kilometrů. Můžete se také spolehnout na speciálně tvarované podešve s protiskluzovým běhounu a přizpůsobení tichého tavení. Komfort zvyšuje rychlý systém šněrování. Můžete si také vybrat z různých barev – od písku hnědé až černé klasiky.

Taktické vojenské boty lze použít nejen jako voják nasazený k boji, ale také na výletech do přírody a v různých hrubých podmínkách. Jsou také ideální pro Airsoft hráče a také pro každého armádního stylu.
lovecké boty a rybářské boty
Lovecké boty jsou také snazší pro nejnáročnější terén pro vášnivé lovce nezbytnou součástí zařízení. Dlouhá procházka lesy, pole, stejně jako výstupy na kopcích s vysokými a dolní loveckými botami hravě zvládnout. Lovecké boty jsou navrženy tak, aby byly dostatečně robustní, ale zajistit dostatek pohodlí. Vyberte si z loveckých bot k celoročnímu použití, které vás učiní šťastným na každém lovci.

Nezapomněli jsme rybáře, najdete také speciální rybářské boty, které kontakt s vodou neohrožuje. Jsou zcela vodotěsné a můžete je zvládat s dostatečným množstvím s nimi. Vezměte si správné boty na rybu a zajistěte maximální pohodlí v kombinaci s top funkčností ve vašem koníčku.
Nezapomeňte na termo ponožky a botové vložky
Vysoce kvalitní lovecké a armádní boty zahrnují termo ponožky, které vám umožní plně využít toto boty během pevných mrazů. Funkční ponožky se staráme o nošení tohoto typu bot ještě příjemnější. Pro nejnáročnější máme kvalitní gelové vložky do bot, které kombinují gely s různou hustotou , tedy vaše noha poskytující dostatečně pevné podpěrné body. Workshopové vložky jsou ideální způsob, jak nosit workshoes ještě příjemnější a vyhýbání se nohou a bolesti zad.

Významná omezení pocení, žádný zápach ani nepříjemné putáty, můžete očekávat vše od kvalitních ponožek a botových vložek. Kombinovat tyto příslušenství obuvi s kvalitním vojenským nebo loveckým botami a dostanete soubor, který bude spolehlivě podávat dlouhé roky.

Nejprodávanější zboží
odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.