Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Nadčasová a stvořená i do těch nejnáročnějších podmínek. Tak bychom mohli jednou větou shrnout vojenskou a loveckou obuv, která s vámi zvládne „držet krok“ za každých okolností. Nezáleží na tom, zda jdete do náročného terénu, nebo potřebujete maximální oporu na kluzkých površích. S těmito botami se můžete naplno věnovat všem fyzicky náročným aktivitám prováděným v rámci práce či volnočasových aktivit.
Vojenské boty do každých podmínek
Vojenská obuv má různé podoby, nejčastěji jde o boty nad kotníky, které nohám zajistí dostatečnou oporu a ochranu iv těch nejnáročnějších podmínkách. Outdoor vojenské boty jsou koncipovány tak, aby vydržely působení tlaku, odolávaly odřením a také nešetrnému zacházení. Taktická vojenská obuv , kterou naleznete v naší nabídce, je vyrobena z kombinace balistického nylonu a pravé kůže . Tato kombinace materiálů propůjčuje vojenským botám nad kotníky mimořádnou odolnost .

Uvnitř jsou vojenské boty zaměřeny jednoznačně na komfort. Neočekávejte tedy žádnou tvrdou nepříjemnou obuv, která vám způsobí otlaky. Vojenská taktická obuv má pohodlné polstrování, takže ani po kilometrových pochodech vás nohy nebudou bolet. Maximálně se můžete spolehnout i na speciálně tvarovanou podrážku s protiskluzovým dezénem a úpravou umožňující tiché došlapování. Komfort při obouvání zas zvyšuje systém rychlého šněrování. Na výběr máte iz různých barev – od pískově hnědé až po černou klasiku .

Taktické vojenské boty využijete nejen jako voják nasazen do boje, ale i při výletech do přírody a v různých drsných podmínkách. Ideální jsou i pro hráče airsoftu a také pro každého vyznavače army stylu.
Myslivecká obuv a rybářské holínky
Lovecké boty jsou do lehčího i toho nejnáročnějšího terénu jsou pro vášnivé lovce nezbytnou součástí výbavy. Dlouhé procházky lesem, poli i výstupy na kopce s vysokou i nižší loveckou obuví hravě zvládnete. Lovecké boty jsou navrženy tak, aby byly dostatečně robustní, ale aby vám také zajistily dostatek komfortu. Vyberte si z loveckých bot pro celoroční použití, které vám budou dělat radost na každé lovu.

Nezapomněli jsme ani na rybáře, najdete u nás i speciální rybářské holínky , které kontakt s vodou nijak neohrozí. Jsou zcela nepromokavé a díky jejich dostatečné výši s nimi zvládnete přebrodit nejeden potom. Vezměte si na rybaření pořádně holínky a zajistěte si při svém hobby maximální pohodlí kombinované se špičkovou funkčností.
Nezapomeňte na termo ponožky a vložky do bot
Ke kvalitním mysliveckým a army botám patří také termo ponožky, které vám tuto obuv umožní naplno využít i během tuhých mrazů. Funkční ponožky se postarají o to, aby bylo pro vás nošení tohoto typu obuvi ještě příjemnější. Pro nejnáročnější máme připraveny kvalitní gelové vložky do bot , které v sobě kombinují gely s různou hustotou , čímž vašemu chodidlu poskytnou dostatečně pevné opěrné body. Vložky do pracovních bot jsou ideálním způsobem, jak si nošení pracovní obuvi ještě zpříjemnit a vyhnout se bolestem nohou a zad.

Výrazné omezení pocení, žádný zápach ani nepříjemné otlaky, to vše můžete očekávat od kvalitních ponožek a vložek do bot. Zkombinujte tyto doplňky obuvi s kvalitními vojenskými nebo loveckými botami a získáte komplet, který vám bude spolehlivě sloužit dlouhá léta.

Nejprodávanější zboží
Kotníková vojenská obuv Texar® STINGER 3/4

Kotníková vojenská obuv Texar® STINGER 3/4

Kotníková vojenská obuv Texar® STINGER 3/4 Materiál: Pravá kůže, balistický nylon Podrážka vyrobená z trvanlivého kaučuku Vlastnosti: - Hmotnost: 0,90 kg - podešev s…
1,258 včetně DPH
Taktická vojenská obuv Texar® TXR 3 generace

Taktická vojenská obuv Texar® TXR 3 generace

Taktická vojenská obuv Texar® TXR 3 generace Materiál: Pravá kůže, balistický nylon Podrážka z gumy Vlastnosti: - hmotnost: 1,30 kg - Pomocný systém rychlého…
1,736 včetně DPH
Taktická vojenská obuv Texar® DESERT GHOST

Taktická vojenská obuv Texar® DESERT GHOST

Taktická vojenská obuv Texar® DESERT GHOST Materiál: Pravá kůže, balistický nylon Podrážka z lehkého materiálu EVA v kombinaci s gumou Vlastnosti: - Hmotnost: 0,90…
1,676 včetně DPH

Zobrazuji všechny 4 výsledky

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750