Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Tvorba flanelu pochází z období 16. – 17. století. Po té době se jim líbily vojáky během první a druhé světové války a tento trend šel do světa všude. Je však stále pravda, že mezi pracovníky flannelové košile jsou používány mezi pracovníky i když je často navštěvujeme v kategoriích k neformálním oblečení. Suché a chladné podzimní měsíce jsou ideální pro práci v izolované flanelové košili. V měkkém materiálu se budete cítit pohodlně a teplé. Jaké jsou její další výhody? Přečtěte si více a dozvíte se více o výhodách jeho složení a funkčnosti.
materiál
Flanel se vyrábí ze 100% bavlny, takže poskytuje vysokou tepelnou a tepelnou izolaci. Tento jemný materiál není poškrábání a není suchý, proto jsou košile pohodlné a pevné a odolné proti oděru. jsou velmi snadno udržovány , protože ani nemají železo. Výhodou bavlny je, že pokud se z okolí bobtne, nebo když ho zjistíte, zápach zmizí spíše než ze syntetického materiálu. Je to také proto, že bavlna „dýchá“, na rozdíl od umělých materiálů. Je důležité si přečíst mytí pokyny a léčba každé flanelové košile může být jemně odlišná. Důkladná péče, kterou zabráníte jeho životnosti . Ikonická barva pro flanelové košile je červená v checker vzor. Dnes však najdete různé barevné kombinace ze světa.
tepelná izolace
Naše košile jsou izolovány 100% polyester . Polyester je umělým materiálem z ropy. Díky svým syntetickým vlastnostem to není volné, tedy košile tohoto materiálu jsou skvělé ve větrných podmínkách . Vnitřní polyesterová vrstva a vnější bavlněná vrstva je takzvaná izolační vrstva . Dodává košili tloušťky a tepelné izolace. Ale pokud hledáte někteří bez izolace, určitě zobrazí naše tenčí flanel koše s různými řezy a barevnými vzory.
doporučení
Teplé teplé tričko Dlouhý rukáv, který již název udržuje teplý. Má měkkou vnější vrstvu 100% bavlněné a polyesterové izolace spolu s izolační vrstvou. Má knoflík upevnění, které vytváří vzhled správné flanelové košile. Itónový dřevo vzor je na této košili v červeném modrém designu.

Červená černá Zabalená kapota flanelové košile Dlouhý rukáv má silnější bavlněnou horní vrstvu a vynikající izolaci 100% polyesteru. Přepnutí klasických tlačítek vytváří vzhled klasické košile. Má kapuce, kterou můžete snadno odolat v případě slunečného počasí. Můžete použít čtyři funkční kapsy pro odložení menších nástrojů – dva v pase a dva na hrudi. Je ideální pro suché podzimní dny, když vás udržuje v teple a pohodlí.

Nejprodávanější zboží
Zateplená flanelová košile HOOD

Zateplená flanelová košile HOOD

Zateplená flanelová košile HOODNormy: EN340Materiál:Vrchní materiál 100% bavlna 130 g/m2Zateplení 100% polyester 120 g/m2Vlastnosti:- Zapínání na knoflíky- Odnímatelná fleecová kapuce- 4 kapsy včetně 2 horních-…
787 včetně DPH
Pracovní košile WARM

Pracovní košile WARM

Pracovní košile WARMNormy: EN340Materiál:Vrchní materiál 100% bavlna 120 g/m2Zateplení 100% polyester 80 g/m2Vlastnosti:- Zapínání na knoflíky- 4 kapsy včetně 2 horních- Izolační vrstva uvnitř- Ideální…
645 včetně DPH
Zimní pracovní košile SHEEP

Zimní pracovní košile SHEEP

Zimní pracovní košile SHEEPNormy: EN340Materiál:Vrchní materiál 100% akrylová příze 205 g/m2Zateplení 100% polyester 286 g/m2Vlastnosti:- Zapínání na knoflíky- 4 kapsy včetně 2 horních- Izolační vrstva…
714 včetně DPH

Zobrazuji všechny 3 výsledky

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750