Zobrazit celý popis ... Skrýt celý popis ...

Pracovní obuv je důležitou součástí každého pracovního prádla. Pomáhá zvládat tlak v nohou nebo kolenou a udržet vás na nohou v celé službě. Jaké jsou boty vybaveny interiérem a exteriérem?
Pracovní obuv setkání EN 20345
Hrubé boty jsou ideální pro zamrznutí počasí. Tepelné vložky nebo horní vrstva odolná vůči vodě, dešti nebo sněhu je přesně to, co by mělo zahrnovat jakýkoliv kvalitní izolační pracovní obuv. Kromě kvality musí také splňovat pevné pracovní normy, které umožňují použití obuvi v pracovním prostředí podle typu kategorie. Obecně platí, že je to standardní EN 20345, který definuje jak základní, tak další ochranné požadavky na obuv . Jedná se o informace, jako je výška horní strany obuvi, výška výška (v případě vysoké boty), minimální délka ochranného hrotu, propustnosti vodní páry nebo tloušťka podešve. Podle tohoto standardu se boty chrání její uživatele před otřesy, rušení, padajícími objekty, před udržováním na ostrých předmětů, teplu nebo studené . Funkce obuvi zahrnují ochranu proti mechanickým rizikům, protiskluzovým odporem a ergonomickými vlastnostmi.

Low Security Pracovní obuv Darlow SB Je kvalitní obuv s kůží horní tváře. Jeho jediná forma Dvojitá polyuretanová a obuv se skládá z oceli plive. Reflexní prvky na obou stranách bot, které jsou částečně viditelné během temnoty nebo glazury.

Zimní bezpečnost holní boty alfawin lb sb je izolovaná vodotěsná pracovní obuv. Horní bot je vyroben z vysoce kvalitní skotské kůže. Solo je odolný proti skluzu a olejem. Dvě polyuretanové hustoty zajišťují, že nahoře je těžší a odolnější zvenku, zatímco vnitřek je měkčí, takže velké šoky v oblasti paty . Boty mají ocelovou pryč a vysokou odolnost až do -30 stupňů.
Pracovní obuv s nízkou ochranou – Doporučeno interiéru
Pokud neexistuje riziko zranění nohou, můžete si vybrat pohodlnější tvar boty a to ve formě pryžových papírů. Jsou lehké, měkké a budete naposledy stojící na nohou a několik hodin. léto perforované kroky dot šedá jsou vyrobeny z ultra-světlo eva materiál charakterizované jeho lehkostí, flexibilitou, umlčování a vodotěsné. Otvory v přední části bot poskytují konstantní cirkulaci vzduchu a lisovaný protiskluzový podešev poskytuje pohodlí při jejich přenášení. Výhodou je snadné čistící a univerzální použití, i když každý den.
ochrana boty
Přemýšlejte o údržbě pracovní obuvi a nepodceňujte ji. Čistím a ošetřením bot, zvýšíte jejich životnost, abyste vydrželi déle pro vás. Dezodorant do Polc 125ml poskytuje ochranu a svěžest pro boty, vložky a ponožky. Eliminuje a zabraňuje tvorbě nepříjemných pachů spolu s dezinfekcí. Pokud hledáte venkovní ochranu bot, vraťte se po impregnační sprej , která vytváří vodotěsnou vrstvu.

Nejprodávanější zboží
Zimní bezpečnostní obuv ALFAWIN LB SB

Zimní bezpečnostní obuv ALFAWIN LB SB

Zimní bezpečnostní obuv ALFAWIN LB SBNormy: EN ISO 20345: 2011Materiál: Svršek z kvalitní hovězí kůže - voděodolná Podrážka z polyuretanuVlastnosti: - zateplená obuv- Zvýšená…
912 včetně DPH
Letní perforované kroksy DOT GREY

Letní perforované kroksy DOT GREY

Letní perforované kroksy DOT GREY Materiál: Vyrobeno z ultralehkého EVA materiálu Vlastnosti: - Dvojúčelový pás na patě - Otvory zajišťují cirkulaci vzduchu - Protiskluzová…
173 včetně DPH
Bezpečnostní obuv DARBON SB

Bezpečnostní obuv DARBON SB

Bezpečnostní obuv DARBON SB Normy: EN20345, EN20344, kategorie SB E SRA Vyrobeno z černé hovězí hovězí kůže s šedými reflexními lemy na obou stranách…
966 včetně DPH

Zobrazuji všech 5 výsledků

odevy-help2
Poradíme vám s výběrem?
+420 511 440 750