Blog

Všestranné způsoby využití pracovních oděvů ve vašich koníčcích

Pracovní oděvy nemusí sloužit jen klasickým profesím. Všude tam, kde se pracuje, jsou pracovní oděvy vítány. A to platí i pro netradiční koníčky. Naše nabídka není jen pro dělníky, takže každý, kdo rád tvoří nebo vykonává volnočasové aktivity od A do Z, jistě najde vše, aby byl při svém koníčku chráněn. Podívejte se na inspiraci na pracovní oděvy, které by se vám mohly hodit.

Pracovní bundy – nejen pro potravinářský a farmaceutický průmysl

Pracovní pláště se používají jako ochranný prostředek proti znečištění při pracovních činnostech v potravinářském a farmaceutickém průmyslu. Takovým pláštěm jsou často vybaveni pekaři, cukráři, ale i lékaři, zdravotní sestry nebo laboranti. V rámci hygienických norem se jedná o bílý plášť, obvykle dlouhý po stehna nebo kolena. V širším slova smyslu však může mít mnohem více využití než v tradičních pracovních činnostech.

Lékařské pláště mohou být skvělým pomocníkem při malování na plátno nebo jiných tvůrčích činnostech spojených s barvami nebo jinými tekutými látkami. Takový plášť ochrání vaše oblečení i pokožku před syntetickými materiály, které mohou být pro vaši pokožku škodlivé. Většina lékařských plášťů je vyrobena z materiálů, které se snadno čistí nebo jsou jednorázové. To znamená, že po dokončení práce je můžete jednoduše zlikvidovat nebo umýt.

Pracovní kalhoty – nejen pro stavebnictví

Pracovní kalhoty jsou navrženy tak, aby poskytovaly odolnost, pohodlí a funkčnost, takže jsou ideální pro širokou škálu koníčků a volnočasových aktivit. Díky odolným materiálům mají široké využití při vašich volnočasových aktivitách, kde běžné teplákové soupravy nemají místo.

Při zahradničení a práci na zahradě poskytují pracovní kalhoty potřebnou ochranu před trny, špínou a jinými zahradními nebezpečími. Mají také spoustu kapes na nářadí, sazenice a další zahradnické potřeby. Pro práci se dřevem, stavebnictví nebo opravy jsou pracovní kalhoty ideální díky své odolnosti proti oděru a roztržení, zejména díky zesíleným švům v oblasti kolen. V naší nabídce si můžete vybrat z  dlouhých  i krátkých střihů pracovních kalhot.

Pracovní kalhoty, zejména ty vyrobené z odolných, rychleschnoucích materiálů, jsou skvělé pro turistiku a kempování. Poskytují ochranu před vnějšími vlivy a často mají praktické úložné prostory. Při rybaření jsou pracovní kalhoty užitečné díky své odolnosti vůči vodě a nečistotám.

Pláštěnky – nejen pro venkovní práce

Pláštěnka je neocenitelným vybavením pro různé outdoorové koníčky a volnočasové aktivity, kde vás může ochránit před nepřízní počasí. Při pěší turistice, zejména na delších stezkách a v horských oblastech, se počasí může rychle měnit. Pláštěnka poskytuje ochranu před deštěm a udržuje vás v suchu. Poslouží i pro kempování nebo geocaching.

Pro cyklisty, kteří jezdí na dlouhé vzdálenosti nebo při každodenním dojíždění, je pláštěnka nezbytnou součástí výbavy. Stejně jako při pěší turistice je i při jízdě na horském kole počasí obzvláště proměnlivé. Silnější vítr a nahromaděná oblačnost mohou spustit déšť během několika minut, dokonce i na okamžik. Jízda na kole v mokrém oblečení však není procházka růžovou zahradou. Pláštěnka vás ochrání před nepříjemným deštěm a udrží vás v suchu.

Opasky – nejen pro tradiční profese

Pracovní opasek může být skvělým doplňkem při turistice a kempování. Můžete k němu připevnit různé nástavce pro uložení kompasu, mapy, baterky, nože, první pomoci a dalších důležitých nezbytností, které chcete mít po ruce. Při práci na zahradě je praktické mít po ruce různé nástroje, jako  jsou malé nůžky, zahradní nůž, rukavice, semínka nebo mobilní telefon. Pokud se zabýváte modelováním, malováním nebo jinými rukodělnými činnostmi, pracovní opasek může sloužit jako mobilní organizér na barvy, štětce, lepidla, nůžky a další potřebné nářadí.

Naše nabídka není určena pouze pro pracovníky v tradičních průmyslových odvětvích. Pokud u nás najdete něco, co se vám může hodit pro váš koníček nebo volnočasovou aktivitu, budeme moc rádi. Ať už se jedná o pracovní oděv, doplňkynebo vhodný typ pracovních rukavic. Věříme, že si na své přijde opravdu každý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *