Blog

Multifunkční doplňky k pracovním páskům, které si zamilujete

Pásek slouží v každodenním životě jako doplněk nebo funkční prvek oblečení. Mnohým z nás drží  kalhoty pevně v pase, jiní ho používají pouze na ozdobu. V pracovním světě však pásek dokáže mnohem více, než si možná myslíte. Pracovní pásek je skvělým pomocníkem pro kutily a mistry, kteří chtějí mít věci a nářadí pod kontrolou. K čemu jej můžete použít?

Nástrojová pouzdra

 Nástrojová pouzdra jsou skvělým doplňkem pracovních opasků, protože umožňují pohodlné a bezpečné uložení různého nářadí a příslušenství přímo na opasek. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly dostatečnou ochranu a pevný úchop pro různé druhy nástrojů.

Nástrojová pouzdra pro nože jsou často vybavena pouzdry s rychlým uvolňováním nebo elastickými pásy, které drží nůž pevně na místě a zabraňují jeho pádu během práce. Pro profesionály ve stavebním nebo řemeslném průmyslu je důležité mít vodováhu vždy po ruce. Právě proto je často vídáme s pouzdrem pro vodováhu na svém opasku. Pro řemeslníky, kteří používají aplikační pistole k lepení nebo utěsňování, jsou k dispozici speciální pouzdra nebo kapsy pro bezpečné připevnění a rychlý přístup k pistolím a jejich příslušenství.

Nástrojová oka a úchyty

Nástrojová oka a úchyty jsou neocenitelnými pomocníky v pracovním prostředí, kde potřebujete mít neustále po ruce různé nástroje. Toto příslušenství vám umožní pohodlně a bezpečně ukládat a nosit klíčové nástroje přímo na opasku. Toto úžasné příslušenství je navrženo s různými velikostmi a tvary, aby vyhovovalo různým typům nástrojů. Oká jsou obvykle vyrobena z odolných materiálů, jako je ocel, a poskytují pevné a bezpečné uchycení pro různé typy nástrojů.

V naší nabídce najdete různé typy držáků, které drží malá i velká kladiva, různé typy šroubováků nebo kleští a širokou škálu klíčů s oky a ocelových poutek. Na opasek můžete přidat tolik ok a úchytů, kolik potřebujete a můžete si je rozmístit tak, abyste je měli co nejblíže a nejdostupněji vzhledem k vaší pracovní činnosti.

Pásy a kapsy na nářadí

 Pásy a kapsy na nářadí  jsou nezbytným příslušenstvím pro profesionály a řemeslníky, kteří potřebují mít neustále po ruce širokou škálu nářadí a příslušenství. Najdete zde i praktické kapsy pro klempíře z kvalitních materiálů. Toto praktické příslušenství vám umožní uspořádat a uložit více pracovních nástrojů a příslušenství do pohodlných a bezpečných kapes a pouzder přímo na vašem pracovním opasku.

Tento flexibilní prvek pro uchovávání nářadí je navržen s různými velikostmi a typy kapesních a pouzdrových úložných prostor, které umožňují organizovat a uchovávat různé typy nástrojů, příslušenství a materiálů. Pásy a kapsy umožňují rychlý a snadný přístup k nástrojům a příslušenství při práci, zvyšují vaši efektivitu a pohodlí a také minimalizují ztrátu času hledáním nářadí.

Jaký materiál má mít kvalitní pracovní opasek?

Aby pracovní opasek vydržel zatížení pracovního zařízení, musí být vyroben z pevného a odolného materiálu. V naší nabídce najdete dva druhy materiálů – syntetické a přírodní. Ze syntetických materiálů se jedná  o pevný polyester, který je v hustě pletené formě. Najdete ho hlavně na taktických opascích s vojenskou tématikou, ale také v klasických barvách jako je černá nebo tmavě modrá. K takovým opaskům můžete přidat pouzdro na nůž, které je dobrým pomocníkem při rybaření nebo lovu.

Druhý typ pracovních opasků, z přírodních materiálů, naleznete z kvalitní hovězí kůže a juchtové vepřovice. Tyto materiály jsou  dostatečně odolné, aby vydržely vysoké namáhání způsobené hmotností pracovního zařízení připevněného k pásu. Mimo jiné se jedná o kvalitní, udržitelný funkční doplněk s dlouhou životností.

Ať už pracujete na čemkoli, mít s sebou potřebné nástroje je velkou výhodou, ať už si vyberete nástrojová pouzdra, oka, úchyty nebo brašny, vždy získáte prostor pro uložení potřebného nářadí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *